.

Sháníte český návod k fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-G9?

Panasonic Lumix DMC-G9 – český návod

Předtím, než uvedete svůj foťák Panasonic Lumix DMC-G9 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Panasonic Lumix DMC-G9 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Panasonic Lumix DMC-G9

Pokud se nám nepodaří český návod k digitálnímu fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-G9 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Digitální fotoaparát Panasonic Lumix DMC-G9 – informace

Panasonic Lumix DMC-G9 návod, fotka

  • český návod k výrobku Panasonic Lumix DMC-G9 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Panasonic > Digitální fotoaparáty

základní info o Panasonic Lumix DMC-G9
cena od 44990 Kč

Panasonic Lumix DMC-G9 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Panasonic Lumix DMC-G9
Parametry Panasonic Lumix DMC-G9
Obchody s produktem Panasonic Lumix DMC-G9

Panasonic Lumix DMC-G9 je vybavený 20,3megapixelovým Live-Cmos senzorem bez low pass litru, který poskytuje pomocí technologie pixel shift fotografie v super vysokém rozlišení 80megapixlů v RAW i JPEG. Je vybavený 5-osým mechanickým stabilizátorem II. generace, který může v kombinaci se stabilizovaným objektivem stabilizovat až o 6,5 EV. Automatické ostření DFD a kontrastní ostří v 0,04s (480fps) pro jednorázové i kontinuální ostření. Využijete 225 ostřících zón s možností volného výběru a vytváření skupin. G9 umožňuje sériové snímání s elektronickou závěrkou až 60fps (RAW buffer 50 sn.) v plném rozlišení. 4K a 6K Photo mode s Post Focus s možností změny zaostření až po pořízení snímku, PreBurst s možnost pořízení až 30/60 snímků 1s před samotným zmáčknutím spouště, Focus Stacking s možností nastavení libovolné hloubky ostrosti až po pořízení snímku. G9 je vybavený duálními sloty na SD UHS-II karty.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS