.

Sháníte český návod k pračce AEG L9FEA69S?

AEG L9FEA69S – český návod

Předtím, než uvedete svou novou pračku AEG L9FEA69S do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku AEG L9FEA69S obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod AEG L9FEA69S

Pokud se nám nepodaří český návod k pračce AEG L9FEA69S dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Automatická pračka AEG L9FEA69S – informace

AEG L9FEA69S návod, fotka

  • český návod k výrobku AEG L9FEA69S vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: AEG > Automatické pračky

základní info o AEG L9FEA69S
cena od 29990 Kč

AEG L9FEA69S popis, recenze, obchody

Recenze a poradna AEG L9FEA69S
Parametry AEG L9FEA69S
Obchody s produktem AEG L9FEA69S

AEG SoftWater L9FEA69S PRÁDLO JAKO NOVÉ I PO 50 VYPRÁNÍCH Technologie SoftWater čistí a změkčuje vodu tak, aby prací prostředky působily co nejúčinněji, dokonce i při nejnižších teplotách. To umožňuje perfektní vyprání prádla i při teplotě 30 °C stejně tak důkladně, jako by se pralo při 60 °C. Prádlo si tak zachová svoji hebkost a tvar a každá barva stále září jako nová. En. třída: A+++-65 % Kapacita praní: 9 kg, hlučnost při praní: 47 dB TFT dotykový displej s nerezovým panelem Maximální rychlost odstřeďování: 1600 ot./min Certifikát Woolmark Green garantuje, že bezpečně vypere ty nejchoulostivější materiály určené jen k ručnímu praní při splnění nejvyšších energetických nároků. Speciální programy: ColourPro - speciální program maximálně šetrný k barvám ÖKOPower 59 minutový program, který vypere 5 kg prádla s vynikající účinností při minimální spotřebě Jemné, vlna/hedvábí, pára, antialergický, 20 min. 3 kg, outdoor, čištění pračky, fleece, džíny; Speciální funkce: Jemné+ zlepšuje distribuci aviváže a chrání a zjemňuje oblečení; Skvrny: extra máchání s použitím odstraňovače skvrn, Úspora času pro zkrácení/prodloužení doby praní; Eco: pro energeticky efektivní praní, funkce Úspora času a Eco lze použít zároveň a prát energeticky efektivně a kratší dobu, dětský zámek, odložený start, Rozměry (v/š/h): 850/600/605 mm,max. hloubka: 639 mm Na model je možné umístit sušičku, dotykový panel s možností lokalizace do češtiny, doživotní záruka na Ökoinvertor motor.

AEG L9FEA69S manuál

AEG L9FEA69S uživatelská příručka

AEG L9FEA69S pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS