.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Allview X4 Soul Mini DualSIM?

Allview X4 Soul Mini DualSIM – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Allview X4 Soul Mini DualSIM do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Allview X4 Soul Mini DualSIM obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Allview X4 Soul Mini DualSIM

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Allview X4 Soul Mini DualSIM dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Allview X4 Soul Mini DualSIM – informace

Allview X4 Soul Mini DualSIM návod, fotka

  • český návod k výrobku Allview X4 Soul Mini DualSIM vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Allview > Mobilní telefony

základní info o Allview X4 Soul Mini DualSIM
cena od 3613 Kč

Allview X4 Soul Mini DualSIM popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Allview X4 Soul Mini DualSIM
Parametry Allview X4 Soul Mini DualSIM
Obchody s produktem Allview X4 Soul Mini DualSIM

Allview X4 Soul Mini Dual SIM - Zaoblené tvary, pečlivě navržený design a nádherná konstrukce definují elegantní vzhled smartphonu a poskytují perfektní pocit ve vaší ruce.Váš smartphone o vás ví hodně, proto je lepší mít tyto informace pod svou kontrolu. Snímač otisků prstů, umístěný na zadní straně telefonu, udržuje zvědavé oči od vašich dat.Nedovolte, aby vám vynikající momenty unikaly, aniž byste je zachytily do fotografií. 13MP fotoaparát s PDAF, f/2.0 a 5ti dílnou čočkou Vám pomohou tak, abyste neztratili žádné záběry. Použijte funkci pro zlepšení světelného efektu a stínového efektu. Žádný úsměv by neměl zůstat bez povšimnutí. Zachyťte jej v atraktivních selfies s 8MP přední kamerou.X4 Soul mini je dostupné ve dvou verzích paměti RAM: 2GB a 3GB. Úložný prostor 16GB, může být rozšířen pomocí SD karet až o 128GB v single SIM módu. Telefon je vybaven čtyřjádrovým procesorem a běží na platformě Android ™ 7.0, Nougat, čímž poskytuje uživateli vynikající multitaskingový zážitek ve srovnání s předchozími verzemi operačního systému.Ztrácíte rychle trpělivost? X4 Soul mini je v souladu s vašimi potřebami. 4G konektivita ve standardech FDD i TDD je zajištěna alternativně na obou integrovaných SIM kartách. Rychlost stahování až 150Mbps umožňuje rychlý přístup k informacím nebo oblíbené zábavě.Vaše oči mohou žasnout nad 5palcovým IPS HD displejem, který poskytuje teplé barvy a skvělý jas. Dotyková obrazovka je integrována do struktury displeje prostřednictvím technologie OnCell a chrání obrazovku před poškrábáním.Sledujete zajímavé video, které nechcete pozastavit, a právě jste dostali nápad ... co dřív? Máme pro Vás dobrou zprávu, s X4 Soul mini nemusíte vybírat, oboje můžete vyřešit současně s funkcí Split Screen.Chytrým přejetím po obrazovce se můžete dostat z neaktivní obrazovky přímo tam, kam chcete. Buď jděte na další skladbu z vašeho seznamu skladeb, napište zprávu nebo otevřete aplikaci fotoaparátu pro pořízení fotografie, jednoduchý dotyk bude dělat divy.X4 Soul mini je zcela chráněn před poškrábáním hned od první minuty. Balení obsahuje silikonové pouzdro, zatímco obrazovka je opatřena ochrannou fólií, která je již použita.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS