.

Sháníte český návod k chladničce Amica VD 1441 AW?

Amica VD 1441 AW – český návod

Předtím, než uvedete svojí ledničku, chladničku Amica VD 1441 AW do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Amica VD 1441 AW obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Amica VD 1441 AW

Pokud se nám nepodaří český návod k ledničce, chladničce Amica VD 1441 AW dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Chladnička Amica VD 1441 AW – informace

Amica VD 1441 AW návod, fotka

  • český návod k výrobku Amica VD 1441 AW vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Amica > Chladničky

základní info o Amica VD 1441 AW
cena od 6190 Kč

Amica VD 1441 AW popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Amica VD 1441 AW
Parametry Amica VD 1441 AW
Obchody s produktem Amica VD 1441 AW

Dva roky bezplatného servisu navíc Více informací v detailním popisu produktu ANTI-BACTERIA SYSTEM Anti-bacteria System chrání potraviny v ledničce před bakteriemi a plísní, které mohou způsobit nepříjemný zápach a zkrátit dobu uchování potravin. Díky Anti-bacteria Systemu jsou potraviny déle čerstvé. Speciální materiál, ze kterého je zhotoven vnitřek ledničky, chrání uložené potraviny před množením baktérií, mikroorganismů a plísní. SPECIFIKACE Barva Nerez/Bílá Výška 144 cm Šířka 54,6 cm Hloubka 57,1 cm Energetická třída A+ Klimatická třída ST Vnitřní objem chladničky 160 l Vnitřní objem mrazničky 44 l Mrazící kapacita 2 kg/24h Hladina hluku 40 dB Udržení teploty při výpadku proudu 21 hod. Roční spotřeba el. energie 211 kWh Počet polic v prostoru chladničky 4 ks. Druh chladiva R600a FUNKČNOST Ovládání Mechanické Anti-Bacteria System Automatické rozmrazování u chladničky Prostorné a odolné přhrádky ve dveřích: 3 Univerzální dvířka POPIS VÝROBKU ENERGETICKÁ TŘÍDA A+ Energetická třída A+, používaná v chladničkách Amica, znamená nižší spotřebu elektrické energie nejméně o 30 %. Díky tomu mají naši zákazníci garantovanou nízkou spotřebu energie a nízké účty za proud. ANTI-BACTERIA SYSTEM Anti-bacteria System chrání potraviny v ledničce před bakteriemi a plísní, které mohou způsobit nepříjemný zápach a zkrátit dobu uchování potravin. Díky Anti-bacteria Systemu jsou potraviny déle čerstvé. Speciální materiál, ze kterého je zhotoven vnitřek ledničky, chrání uložené potraviny před množením baktérií, mikroorganismů a plísní. AUTOMATICKÉ ROZMRAZOVÁNÍ U CHLADNIČKY Pohodlí a úspora energie díky systému automatického odmrazování chladničky. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky. UNIVERZÁLNÍ DVÍŘKA U všech modelů chladniček Amica máte možnost výběru levého nebo pravého otevírání dveří. Společnost Amica nabízí k řadě svých spotřebičů dva roky bezplatného servisu navíc. Získáte jej velice jednoduše: Zakoupíte jeden ze spotřebičů na který se vztahuje daná akce (všechny naleznete níže v této kategorii) Od nás dostanete společně se spotřebičem formulář žádosti o bezplatný servis Doplníte do něj potřebné údaje Do 30 dnů jej společně s prodejním dokladem zašlete na adresu uvedenou ve formuláři A už jen čekáte, až vám přijde zpět certifikát o dvouročním bezplatném sevisu Přehled všech produktů v akci společně s odkazem na stránky výrobce naleznete v kategorii AKCE - Nadstandardní záruka - Spotřebiče Amica (Přejít do kategorie)

Amica VD 1441 AW manuál

Amica VD 1441 AW uživatelská příručka

Amica VD 1441 AW pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS