.

Sháníte český návod ke sluchátkům Aquapac 919?

Aquapac 919 – český návod

Předtím, než uvedete svá nová sluhátka Aquapac 919 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod ke sluchátkům Aquapac 919 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Aquapac 919

Pokud se nám nepodaří český návod Aquapac 919 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Aquapac 919 – informace

  • český návod k výrobku Aquapac 919 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: LCD monitory

Aquapac 919 základní info
nejlepší cena

Aquapac 919 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Aquapac 919
Parametry Aquapac 919
Obchody s produktem Aquapac 919

Vodotěsné sluchátka Aquapac vodotěsnost byla testována do hloubky 10 m. Nedoporučuje se používat v hĺbach větších než 3 mz důvodu možného porušení sluchu vlivem vysokého tlaku vody. Umožnují poslech Vaší oblíbené hudby při plavání, nebo provozování jiných vodních sportů. Kvalitní reprodukce nad i pod hladinou. Sluchátka poskytují standardní konektor 3,5 mm jack.   Vodotěsnost standart IPX8: Pouzdro Aquapac je odolné při potápění ve vodě. Produkt je určen pro nepřetržité potápění ve vodě a je zaručena spolehlivá ochrana při potápění až do hloubky 5 m pod vodní hladinu po dobu 1 hodiny.

Recenze Aquapac 919

Aquapac 919 manuál

Aquapac 919 uživatelská příručka

Aquapac 919 pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS