Sháníte český návod ke sluchákám Awei A920BLS?

Awei A920BLS – český návod

Předtím, než uvedete svá sluchátka Awei A920BLS do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod k Awei A920BLS obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Awei A920BLS

 • Pokud vyplníte tento formulář, pokusíme se pro vás návod v českém jazyce dohledat. Nevlastníme žádnou databázi návodu, při svém hledání vycházíme pouze z veřejně dostupných zdrojů informací.
  Pro objednávku slovénského návodu a platbu v eurech využijte partnerský projekt www.navody-manualy.sk
 • Správce osobních údajů Jan Brokeš se sídlem Pičín 29, PSČ 262 25 IČ: 74558129 zpracovává v rámci poskytnutí plnění ze smlouvy Vaše následující osobní údaje – více si přečtěte zde.
Pokud se nám nepodaří český návod Awei A920BLSdohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Awei A920BLS – informace

 • český návod k výrobku Awei A920BLS vám ze zákona musí přibalit prodejce
 • výrobce a řada: Awei kotle
 • Konstrukce: do uší
 • Konektor: #EANF#
 • Typ sluchátek: špunty
 • Mikrofon: ano
 • Přenos signálu: bezdrátová
 • cena Awei A920BLS: 880 Kč

Awei A920BLS základní info
nejlepší cena

Awei A920BLS popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Awei A920BLS
Parametry Awei A920BLS
Obchody s produktem Awei A920BLS

Sluchátka Awei A920BLS - návod, manuál, příručka

Recenze Awei A920BLS

Awei A920BLS manuál

Awei A920BLS uživatelská příručka

Awei A920BLS pdf

Sluchátka nemluví česky. V párovacím režimu dvojitým stisknutím tlačítka + lze jazyk změnit na AJ. Chytrá magnetická sluchátka Špunty sluchátek Awei A920BLS jsou vybaveny... celá specifikaceSluchátka nemluví česky. V párovacím režimu dvojitým stisknutím tlačítka + lze jazyk změnit na AJ. Chytrá magnetická sluchátka Špunty sluchátek Awei A920BLS jsou vybaveny magnetickou ploškou, která slouží pro magnetické spojení sluchátek. Špunty tak lze nosit spojené kolem krku, vždy při ruce pokud je zrovna nepoužíváme. Magnetické spojení také plní funkci rychlého zapnutí a vypnutí sluchátek. Při rozpojení se sluchátka automaticky zapnou a při spojení vypnou. Zapnutí sluchátek tímto způsobem trvá 1s, už žádné zdlouhavé držení spouštěcího tlačítka. Bluetooth špunty s dlouhou výdrží Bezdrátová sluchátka A920BLS uspokojí i náročné uživatele, využívají moderní technologie a kvalitní součástky. Sluchátka jsou osazena importovaným CSR čipem z Velké Británie a o bezdrátový přenos se stará technologie Bluetooth 4.1. Sluchátka lze spárovat se dvěma zařízeními současně. Extra dlouhá výdrž až 12h při telefonování nebo 10h při přehrávání hudby. Bezdrátové pecky se super zvukem Sluchátka Awei A920BLS mají pěkný, čistý zvukový projev, takřka totožný s oblíbeným modelem Awei AK7. Výšky sluchátek A920BLS jsou rázné a přesné, na středových frekvencích potěší velice živé vokály. Síla basů je na optimální úrovni, nezastiňuje ostatní pásma a neunavuje při delším poslechu. O zvukový přednes se stará důmyslná zvuková jednotka s komponenty vyrobenými v Anglii. Pěkná kovová sluchátka Každý kus sluchátek Awei A920BLS vypadá perfektně díky náročnému procesu výroby. Luxusní kovové tělo je obráběno precizním CVC řezáním a broušeno pomocí pískování. Černý lakovaný povrch má zvýšenou odolnost díky nanášení pomocí anodické oxidace. Sluchátka do uší na sport Díky vodě odolnosti IPx5 jsou špunty Awei A920BLS ideálním parťákem na sport. Sluchátka s přehledem zvládají pot, lehký déšť i ošplouchnutí. Pohodlné provedení Design sluchátek A920BLS je důmyslně promyšlen s důrazem na ergonomii. Špunty sluchátek jsou z příjemného silikonu a jsou nakloněny aby lépe padly do uší. Průměr zvukové trubice je 5mm, skvěle pasuje i do menších uší. Pro sportovní aktivity jsou sluchátka vybavena silikonovými háčky do ucha, která spolehlivě sluchátka v uchu upevní. Váha sluchátek je pouhých 15g. Chytrý ovladač s mikrofonem Na kabelu sluchátek je umístěn malinký ovladač, pomocí kterého lze plnohodnotně ovládat přehrávání, bez vyndavání mobilu. Ovladač je osazen HD mikrofonem s CVC filtrací okolního šumu. Bohaté balení Příjemným bonusem ke sluchátkům A920BLS je bohaté příslušenství. Balení kromě sluchátek obsahuje: 1 pár háčků do uší, 3 páry špuntů různých velikostí, 1 svorka na kabel, 1 skracovač kabele, 1x látkový pytlík na sluchátka, 1x nabíjecí USB kabel, 1x anglický a český manuál.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS