.

Sháníte český návod k mixéru/šlehači Bamix BBQ Deluxe?

Bamix BBQ Deluxe – český návod

Předtím, než uvedete mixér/šlehač Bamix BBQ Deluxe do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod k Bamix BBQ Deluxe obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Bamix BBQ Deluxe

Pokud se nám nepodaří český návod Bamix BBQ Deluxedohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Bamix BBQ Deluxe – informace

  • český návod k výrobku Bamix BBQ Deluxe vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Bamix Mixéry/šlehače
  • Barva: #EANF#
  • Druh: ruční
  • Počet rychlostí: #EANF#
  • Regulace rychlosti: #EANF#
  • Materiál: #EANF#
  • Cena Bamix BBQ Deluxe: 4 990 Kč

Bamix BBQ Deluxe základní info
nejlepší cena

Bamix BBQ Deluxe popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Bamix BBQ Deluxe
Parametry Bamix BBQ Deluxe
Obchody s produktem Bamix BBQ Deluxe

Mixer/šlehač Bamix BBQ Deluxe - návod, manuál, příručka

Recenze Bamix BBQ Deluxe

Bamix BBQ Deluxe manuál

Bamix BBQ Deluxe uživatelská příručka

Bamix BBQ Deluxe pdf

Vysoce výkonný a tichý ruční mixér značky Bamix. Barva: černá 4 nástavce: multifunkčí nůž, nůž na maso, šlehací disk, míchací disk Stojan s minimálními prostorovými nároky... celá specifikaceVysoce výkonný a tichý ruční mixér značky Bamix. Barva: černá 4 nástavce: multifunkčí nůž, nůž na maso, šlehací disk, míchací disk Stojan s minimálními prostorovými nároky Food processor se stlačovačem 200 ml (přemění mixér na mlýnek) Nádoba 5 minut nepřetržitého provozu Maximální ponor do úrovně kovové nohy přístroje Spirálový kabel Zástěry Vícejazyčná kuchařka Technické data: Příkon: 200 W Rychlost: 12 - 17 000 otáček/min Spirálový kabel: 1,9 m Rozměry: Hmotnost: 940 g Nádoba: Objem: 600 ml Objem: 400 ml Švýcarská firma Bamix je jednou z nevýznamnějších výrobců ponorných mixérů. Vzniká roku 1954 ve městě Mettlen a v současnosti je jedinou firmou vyrábějící své produkty výhradně v Evropě. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které nijak neovlivňují chuť potravin a jsou zdraví nezávadné. Mixéry firmy Bamix jsou navíc energeticky velmi šetrné. Všechny tyto prvky z nich dělají výborné pomocníky v kuchyni.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS