.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Blackview BV7000 Pro?

Blackview BV7000 Pro – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Blackview BV7000 Pro do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Blackview BV7000 Pro obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Blackview BV7000 Pro

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Blackview BV7000 Pro dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Blackview BV7000 Pro – informace

Blackview BV7000 Pro návod, fotka

  • český návod k výrobku Blackview BV7000 Pro vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Blackview > Mobilní telefony

základní info o Blackview BV7000 Pro
cena od 8900 Kč

Blackview BV7000 Pro popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Blackview BV7000 Pro
Parametry Blackview BV7000 Pro
Obchody s produktem Blackview BV7000 Pro

Odolných smartphonů je dnes na trhu poměrně mnoho, ale většinou nabízejí výbavu hodnou dvouletých zařízení. To ale neplatí pro nejnovější přírůstek do rodiny odolných smartphonů. Právě jím je odolný dualSIM Blackview BV7000 Pro, který se určitě řadí k výkonové špičce v této kategorii. Nabízí nadstandardní odolnost vůči případným pádům, vystavení vyšší teplotě, padnutí do vody, či jiným okolnostem, kvůli kterým "obyčejný" smartphone většinou nepřežije. Jde o poměrně "kompaktní" zařízení s velikostí displeje 5 palců a Full HD rozlišením, které je v této kategorii spíše překvapením, než zažitým standardem. Krytí IPS displeje zajišťuje sklo Gorilla Glass 3. Nad ním můžeme najít reproduktor pro hlasové hovory, tak 8 MPx snímač šelfů kamery. Kvůli robustnosti zařízení se musely provést jisté kompromisy, jako je například tloušťka telefonu. Ta dosahuje 12,6 mm, což je na dnešní poměry při troše nadsázky dvojnásobek vlajkových lodí od různých výrobců smartphonů. Silnější tělo je však zapříčiněno jeho vysokou odolností. Ostatní rozměry, jako výška a šířka neurazí - výška 153 mm a šířka 78,9 mm. Hmotnost na takto odolný smartphone je také spíše standardem, než překvapením - 222 g. V ruce se rozhodně neztratí. Pevnost zařízení je na špičkové úrovni, což zajišťuje i kovový rám. Zadní strana je vyhotovena z tvrdého plastu, kombinovaného s gumou. Imitace šroubů dodávají telefonu ten správný šmrnc. Odolnost vůči vodě a prachu zajišťuje certifikace IP68, díky které bude možné smartphone využívat v opravdu těžkých podmínkách a nepřekvapí jej ani ponoření do vody či prašné prostředí. Na zadní straně ještě chvíli zůstaneme. Nachází se zde totiž objektiv 13 MPx snímače se slušnou clonou f / 2.0, díky kterémuu dokáže i za slabého osvětlení vytvořit poměrně kvalitní snímky. K tomu dopomůže i dvojtónový LED blesk. Video dokáže natáčet v max. rozlišení Full HD. Pod snímačem si místo našel i rychlý skener otisků prstů. Výkon Blackview BV7000 Pro zajišťuje osmijádrový procesor MediaTek MTK6750T s rozložením jader 4 x 1,5 GHz a 4 x 1 GHz. Společnost mu dělá velká kapacita 4GB RAM paměti . Na uložení multimediálního obsahu poslouží vestavěná paměť o velikosti 64 GB, která bude rozšiřitelná pomocí MicroSD paměťových karet. Celé zařízení je napájeno baterií o kapacitě 3500 mAh, která by mu měla bez problémů zajistit 2 - 4 denní chod. Operačním systémem je Android ve verzi Marshmallow 6.0. Co určitě potěší zákazníky zejména v našich končinách, je plná podpora LTE frekvencí, kam spadá i 800 MHz pásmo. O konektivitu se stará dnes již známý standard v podobě Bluetooth 4.0, jakož i dvoupásmové WiFi a již stále více rozšířený USB Type-C konektor. K zakoupení je ve třech barevných variantách a to konkrétně v tmavě šedém, zlatém a stříbrném.

Blackview BV7000 Pro manuál

Blackview BV7000 Pro uživatelská příručka

Blackview BV7000 Pro pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS