.

Sháníte český návod k mixéru/šlehači Braun MQ 725 Omelette?

Braun MQ 725 Omelette – český návod

Předtím, než uvedete mixér/šlehač Braun MQ 725 Omelette do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod k Braun MQ 725 Omelette obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Braun MQ 725 Omelette

Pokud se nám nepodaří český návod Braun MQ 725 Omelettedohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Braun MQ 725 Omelette – informace

  • český návod k výrobku Braun MQ 725 Omelette vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Braun Mixéry/šlehače
  • Barva: černá barva. nerez
  • Druh: tyčové
  • Počet rychlostí: 10
  • Regulace rychlosti: ano
  • Materiál: #EANF#
  • Cena Braun MQ 725 Omelette: 1 369 Kč

Braun MQ 725 Omelette základní info
nejlepší cena

Braun MQ 725 Omelette popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Braun MQ 725 Omelette
Parametry Braun MQ 725 Omelette
Obchody s produktem Braun MQ 725 Omelette

Mixer/šlehač Braun MQ 725 Omelette - návod, manuál, příručka

Recenze Braun MQ 725 Omelette

Braun MQ 725 Omelette manuál

Braun MQ 725 Omelette uživatelská příručka

Braun MQ 725 Omelette pdf

Tyčový mixér z řady Multiquick 7 s patentovanou technologií Smart Speed - jeden stisk, všechny rychlosti. Pohodlné velké tlačítko funguje na principu plynového pedálu - čím... celá specifikaceTyčový mixér z řady Multiquick 7 s patentovanou technologií Smart Speed - jeden stisk, všechny rychlosti. Pohodlné velké tlačítko funguje na principu plynového pedálu - čím větší stisk, tím větší rychlost. Umožňuje plynule měnit rychlost dle potřeby. Německá technologie známá svou kvalitou, spolehlivostí, precizností a dlouhou životností Motory vyráběné v Německu – více než 50 let zkušeností s výrobou tyčových mixérů Kompaktní, výkonné, bytelné tiché motory Vlastnosti tyčových mixérů Multiquick 7: Patentovaný systém Smart Speed Tichý výkonný 750 W motor Bezpečnostní pojistka Patentovaná spodní část nerezové mixovací nohy PowerBell - ultra ostré nerezové nože a zvonovitý tvar zaručí ty nejjemnější a nejrychlejší výsledky bez rozstřiku surovin, takže můžete mixovat i horké polévky či omáčky přímo v hrnci Snadno nasaditelné nástavce zacvaknutím Lze mýt v myčce (kromě motorové jednotky) Prémiová černá/nerezová ocel Obsah balení: Mixér s nerezovou mixovací nohou PowerBell 350 ml sekací nástavec pro na nasekání bylinek, cibule, tvrdého sýra, ořechů a dalších surovin během několika vteřin. Výborný také na výrobu domácího pesta, moučkového cukru a arašídového másla. Nerezová šlehací metla na šlehání šlehačky, vaječných bílků, palačinkového těsta či nadýchaných dezertů Plastová odměrná nádoba (600 ml)
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS