.

Sháníte český návod ke sluchátkům Co:Caine Headphone 06?

Co:Caine Headphone 06 – český návod

Předtím, než uvedete svá sluchátka Co:Caine Headphone 06 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod ke sluchátkům Co:Caine Headphone 06 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Co:Caine Headphone 06

Pokud se nám nepodaří český návod Co:Caine Headphone 06 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Co:Caine Headphone 06 – informace

  • český návod k výrobku Co:Caine Headphone 06 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Co:Caine – Digestoře
  • parametry: přes hlavu (náhlavní), plná, 150 cm, 50 mm, 3,5 mm Jack
  • cena Co:Caine Headphone 06: 997 Kč

Co:Caine Headphone 06 základní info
nejlepší cena

Co:Caine Headphone 06 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Co:Caine Headphone 06
Parametry Co:Caine Headphone 06
Obchody s produktem Co:Caine Headphone 06

Co:Caine Headphone 06 - návod, manuál, příručka

Recenze Co:Caine Headphone 06

Co:Caine Headphone 06 manuál

Co:Caine Headphone 06 uživatelská příručka

Co:Caine Headphone 06 pdf

CO:CAINE 06: Co:Caine "Girl Better" sluchátka vhodná zejména pro slečny. Jejich květinový design je ideální pro jejich styl a každý si jich ihned všimne. Co:caine jsou výkonná stereo sluchátka pro každodenní použití. Mají nastavitelnou délku, komfortní náušníky pro dlouhodobý poslech. Náušníky díky svému tvaru skvěle přiléhají a tak izolují od okolního hluku. Specifikace: Velikost reproduktoru: 50mm Frekvenční rozsah: 20-20,000 Hz Impedance: 32 ohmů Hmotnost: 286 g (bez kabelu)CO:CAINE 06: Co:Caine "Girl Better" sluchátka vhodná zejména pro slečny. Jejich květinový design je ideální pro jejich styl a každý si jich ihned všimne. Co:caine jsou výkonná stereo sluchátka pro každodenní použití. Mají nastavitelnou délku, komfortní náušníky pro dlouhodobý poslech. Náušníky díky svému tvaru skvěle přiléhají a tak izolují od okolního hluku. Specifikace: Velikost reproduktoru: 50mm Frekvenční rozsah: 20-20,000 Hz Impedance: 32 ohmů Hmotnost: 286 g (bez kabelu)
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS