.

Sháníte český návod k pračce Concept Ecowash Deluxe 4B?

Concept Ecowash Deluxe 4B – český návod

Předtím, než uvedete svou novou pračku Concept Ecowash Deluxe 4B do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Concept Ecowash Deluxe 4B obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Concept Ecowash Deluxe 4B

Pokud se nám nepodaří český návod k pračce Concept Ecowash Deluxe 4B dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Automatická pračka Concept Ecowash Deluxe 4B – informace

Concept Ecowash Deluxe 4B návod, fotka

  • český návod k výrobku Concept Ecowash Deluxe 4B vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: OneConcept > Automatické pračky

základní info o Concept Ecowash Deluxe 4B
cena od 2999 Kč

Concept Ecowash Deluxe 4B popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Concept Ecowash Deluxe 4B
Parametry Concept Ecowash Deluxe 4B
Obchody s produktem Concept Ecowash Deluxe 4B

Pračka OneConcept Ecowash Deluxe 4 okouzlí svým skvělým designem - včetně víka z černého tónovaného tvrzeného skla a krytu na ovládací prvky. Tak pračka Ecowash Deluxe 4 vytváří dobrý dojem jako stojící zařízení v single nebo malých domácnostech. Díky své nízké hmotnosti (jen 8,8 kg) a rukojetím na zařízení může sloužit i jako pračka oři kempování. Tento přenosný multitalent přesvědčí prvotřídním poměrem ceny a výkonu! Pračka disponuje plnícím hrdlem s vhodnou přívodní hadicí, kterou lze prostřednictvím adaptéru připojit k vodovodnímu kohoutku. Ecowash Deluxe 4 při své výšce jen 68,7 cm nabízí prací kapacitu až 4 kg prádla, jedná se o pračku s horním plněním. S výkonem 290 W vypere běžné prádlo během 10 minut a ušetří tak vodu a energii. Jak ovládání, tak i připojení je velmi jednoduché a odnímatelný odstřeďovací buben pojme až 2,5 kg prádla. S víkem z tónovaného tvrzeného skla vypadá pračka oneConcept Ecowash Deluxe 4 velmi dobře a její úspornost spojená s jednoduchým ovládáním z ní činí zařízení perfektní do zahradního domku nebo na dlouhé stanování. Díky nízké kupní ceně je ideální pro studenty nebo do single domácností.

Recenze Concept Ecowash Deluxe 4B

Concept Ecowash Deluxe 4B manuál

Concept Ecowash Deluxe 4B uživatelská příručka

Concept Ecowash Deluxe 4B pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS