.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu CPA Halo 6?

CPA Halo 6 – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon CPA Halo 6 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku CPA Halo 6 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod CPA Halo 6

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu CPA Halo 6 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon CPA Halo 6 – informace

CPA Halo 6 návod, fotka

  • český návod k výrobku CPA Halo 6 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: myPhone > Mobilní telefony

základní info o CPA Halo 6
cena od 962 Kč

CPA Halo 6 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna CPA Halo 6
Parametry CPA Halo 6
Obchody s produktem CPA Halo 6

myPhone HALO 6i Speciální mobilní telefon vhodný pro seniory, to je další verze myPhone HALO s dovětkem 6i. Nabízí základní komunikační schopnosti bez zbytečně složitého ovládání. Jeho jednoduchou obsluhu zajišťují velká, oddělená "mluvící" tlačítka klávesnice a barevný displej. Funkce a ovládání Telefon je schopen jednoduše zajistit základní komunikační potřeby příjmu hovoru, volání a zasílání/příjmu SMS i MMS ve frekvenčních pásmech GSM 900/1800 MHz. Mezi jeho velké přednosti patří speciální SOS tlačítko po jehož aktivaci telefon začne automaticky vytáčet až 3 přednastavená čísla a odešle na ně nouzovou textovou zprávu, pokud nejsou čísla nastavena, telefon vytáčí 112. Vlastnosti a výbava V jeho výbavě najdeme vestavěné FM rádio a hlasitý reproduktor, který zajišťuje pohodlný poslech a také bezproblémovou komunikaci. Vhod může přijít také integrovaná LED svítilna, fungující i v případě, že je telefon vypnutý. K dispozici je také budík s jednoduchým nastavením hodin, hudební přehrávač, prohlížeč obrázků a diktafon. Klíčové vlastnosti Telefon má velký barevný displej, podporuje paměťové karty typu microSDHC (max. 32 GB), nabíjí se přes microUSB konektor a nabízí Bluetooth technologii. Rozměry telefonu jsou 111 x 52 x 14 mm s hmotností 85 gramů a k napájení mu slouží Li-Ion baterie s výdrží až 10 dní pohotovostního režimu a 4 hodiny hovoru. V balení obdržíte telefon, cestovní nabíječku, nabíjecí stojánek, sluchátka, baterii a návod.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS