.

Sháníte český návod k chladničce Dometic CRX-65?

Dometic CRX-65 – český návod

Předtím, než uvedete svojí ledničku, chladničku Dometic CRX-65 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Dometic CRX-65 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Dometic CRX-65

Pokud se nám nepodaří český návod k ledničce, chladničce Dometic CRX-65 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Chladnička Dometic CRX-65 – informace

Dometic CRX-65 návod, fotka

  • český návod k výrobku Dometic CRX-65 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Dometic > Chladničky

základní info o Dometic CRX-65
cena od 21101 Kč

Dometic CRX-65 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Dometic CRX-65
Parametry Dometic CRX-65
Obchody s produktem Dometic CRX-65

Kompresorové ledničky této série jsou k dostání v pěti velikostech s obsahem od 45 do 130 l. Mají výkonný, otáčky regulující kompresor se třemi výkonnostními stupni pro efektivní, tichý provoz. Rychlost ventilace lze přizpůsobit teplotě okolí: plný výkon při vysokých teplotách, nízký výkon při nízkých teplotách. Žádoucí teplotu lze nastavit v pěti stupních na nově vyvinutém soft touch dotykovém ovládacím prvku. Tento je plochý, do vnitřní strany integrovaný a elegantní s LED osvětlením. S tím souvisí inteligentní elektronika: Systém optimalizují otáčky kompresoru a tím dosahuje úspory energie do 25 % oproti předchozím modelům. U modelů CRX-50, 65 a 80 lze mrazák snadno vyjmout a tím vznikne větší lednička nebo mrazák. Přístroje jsou připojitelné pro 12 a 24 V (automatické přepínání), CRX-140 kromě toho také na 100 – 240 V. CoolMatic CRX-50, 12 / 24 V napětí: 12 V, 24 Vpříkon: 40 Wtyp: CRX-50objem brutto: 45 lmrazák: 4,4 Literinstalační rozměry s vestavným instalačním rámem(š x v x h)

Dometic CRX-65 manuál

Dometic CRX-65 uživatelská příručka

Dometic CRX-65 pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS