.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Huawei Honor 3C?

Huawei Honor 3C – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Huawei Honor 3C do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Huawei Honor 3C obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Huawei Honor 3C

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Huawei Honor 3C dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Huawei Honor 3C – informace

Huawei Honor 3C návod, fotka

  • český návod k výrobku Huawei Honor 3C vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Honor > Mobilní telefony

základní info o Huawei Honor 3C
cena od 2999 Kč

Huawei Honor 3C popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Huawei Honor 3C
Parametry Huawei Honor 3C
Obchody s produktem Huawei Honor 3C

Honor 3C přebírá výbavu z modelů vyšších tříd, kombinuje je se skvělou kvalitou, výborným displejem, chytrými funkcemi, povedeným designem a všechno zaobaluje do neuvěřitelné cenovky. Tenhle přístroj si zamiluje každý ! I přes svoji cenovku je telefon vybaven v této cenové kategorii špičkovým 5" displejem, na kterém je použito HD rozlišení (1280 x 720 pixelů). Vyroben je technologií IPS, se kterou displej získává body za vysoký jas, přirozené barvy, úsporný provoz a široké pozorovací úhly. Výkonný čtyřjádrový procesor s taktem 1,3GHz je vyroben 28nm technologií a společně s 2GB operační pamětí a špičkovou odladěností je vše svižné a zároveň optimalizované pro dlouhou výdrž. Tu navíc prodlužuje i funkce SmartPower 2.0, která zvyšuje o 30% celkovou výdrž smartphonu. Díky tomu při běžném používání bezproblému dosáhnete na 24 hodinovou výdrž a 48 hodinovou provozní dobu při menším použití. Krásné a kvalitní fotografie produkuje zadní 8MPx fotoaparát s BSI senzorem, který obsahuje 5 čoček a dokáže fotit makro snímky od 8cm. Fotoaparát navíc obsahuje funkce pro panoramatické focení, vyretušování, stabilizaci video-záznamů či HDR snímky. Videozáznamy dokáže telefon natočit v plné Full HD kvalitě s frekvencí 30 snímků za vteřinu. Navíc přední 5MPx kameru využijete jistě pro videohovory či povedené selfies snímky. Potěší i praktická funkce Dual SIM dual standby, kde na primární kartě využijete rychlých 3G dat a sekundární plně vystačí 2G sítě. Jednoduše tak můžete šetřit a být přitom ihned dostupný. Pro fungování je potřeba mít obě SIM karty ve standardu microSIM. Jistě oceníte i bohatou 8GB vnitřní paměť, kterou lze rozšířit o další GB pomocí paměťových microSD karet. Vše dovršuje vymazlený a skvěle optimalizovaný operační systém Android 4.2 s více než 100 systémovými úpravami, chytré sdílení AirSharing a krásným "eye candy" prostředím.

Huawei Honor 3C manuál

Huawei Honor 3C uživatelská příručka

Huawei Honor 3C pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS