.

Sháníte český návod k mixéru/šlehači Klarstein Vitalic TK35?

Klarstein Vitalic TK35 – český návod

Předtím, než uvedete mixér/šlehač Klarstein Vitalic TK35 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod k Klarstein Vitalic TK35 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Klarstein Vitalic TK35

Pokud se nám nepodaří český návod Klarstein Vitalic TK35dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Klarstein Vitalic TK35 – informace

  • český návod k výrobku Klarstein Vitalic TK35 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Klarstein Mixéry/šlehače
  • Barva: green
  • Druh: stolní
  • Počet rychlostí: 1
  • Regulace rychlosti: #EANF#
  • Materiál: plastové
  • Cena Klarstein Vitalic TK35: 1 699 Kč

Klarstein Vitalic TK35 základní info
nejlepší cena

Klarstein Vitalic TK35 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Klarstein Vitalic TK35
Parametry Klarstein Vitalic TK35
Obchody s produktem Klarstein Vitalic TK35

Mixer/šlehač Klarstein Vitalic TK35 - návod, manuál, příručka

Recenze Klarstein Vitalic TK35

Klarstein Vitalic TK35 manuál

Klarstein Vitalic TK35 uživatelská příručka

Klarstein Vitalic TK35 pdf

Mixérem Vitalic od společnosti Klarstein připravíte lahodné ovocné drinky tak jako nikdy předtím! Zařaďte výživné ovoce a zeleninu do každodenního jídelníčku bez zbytečných... celá specifikaceMixérem Vitalic od společnosti Klarstein připravíte lahodné ovocné drinky tak jako nikdy předtím! Zařaďte výživné ovoce a zeleninu do každodenního jídelníčku bez zbytečných umělých dochucovadel a jiných přídavných látek. Jen vy si určíte obsah a konzistenci připravovaného nápoje. Výkonný 1000W motor účinně buď rozseká a umixujeme vložené suroviny za pomoci 6čepelové násady nebo rozseká/vyšlehá za pomoci plochých břitů. Stisknutím jednoho tlačítka jednoduše zapnete/vypnete proces mixování. Smoothie nepředstavují nejen zdravé nápoje, ale i lahodné, osvěžující drinky. K dispozici máte obrovské množství kombinací různých druhů ovoce a zeleniny. Rozmixovaná forma je navíc lépe stravitelná, čímž tělo dokáže z potravy získat větší množství výživných látek. Smoothie nápoje jsou proto vhodné i pro rychlé doplnění energie. Mixér je vybaven i bohatým příslušenstvím: jeden velký a jeden malý mixážní pohár optimální poskytne požadované množství nápoje. Po přípravě nápoje můžete na sklenice nasadit praktickou rukojeť s výlevkou nebo nasadit na ně kryty a vzít je s sebou do školy, práce či na sport. Jeden kryt obsahuje i uzavíratelný otvor na pití. Čištění zařízení probíhá velmi rychle a jednoduše: základní jednotka zařízení a čepele jsou snadno omyvatelné, zatímco sklenice, kryty a rukojeti jsou určeny i do myčky. Kompaktní rozměry s průměrem jen 14 cm předurčují mixér i do menších kuchyní. Dostupné barvy: bílá, černá (10028902)
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS