.

Sháníte český návod k fotoaparátu KODAK FZ152?

KODAK FZ152 – český návod

Předtím, než uvedete svůj foťák KODAK FZ152 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku KODAK FZ152 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod KODAK FZ152

Pokud se nám nepodaří český návod k digitálnímu fotoaparátu KODAK FZ152 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Digitální fotoaparát KODAK FZ152 – informace

KODAK FZ152 návod, fotka

  • český návod k výrobku KODAK FZ152 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: KODAK > Digitální fotoaparáty

základní info o KODAK FZ152
cena od 2990 Kč

KODAK FZ152 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna KODAK FZ152
Parametry KODAK FZ152
Obchody s produktem KODAK FZ152

Kodak FRIENDLY ZOOM FZ152 KAPESNÍ FOTOAPARÁT S VELKÝM PŘIBLÍŽENÍM Představujeme vám fotoaparát Kodak FZ152 z řady Friendly Zoom vhodný pro všechny uživatele, kteří hledají kompaktní přístroj do kapsy s kvalitním snímačem a velkým přiblížením. Spolu s kompaktními rozměry jistě každý ocení kvalitní 16MPix CCD snímač s optickou stabilizací OIS, 15x optický zoom a nízkou váhu, které mu zajistí nezbytné místo mezi věcmi, které si berete sebou každý den.     15x násobný optický zoom     Širokoúhlý objektiv 24mm     16MPix snímač     Optická stabilizace obrazu (OIS)     3“ LCD displej     720p HD Video SKUPINOVÉ ZÁBĚRY Máte mnoho přátel a známých? Chtěli byste pořídit záběry s místem pro všechny? Chtěli byste vyfotografovat celé panorama? Nic není nemožné. Pomocí širokoúhlého 24mm objektivu přístroje FZ152 můžete pořídit široký záběr, aniž byste museli neustále ustupovat. A pokud je širokoúhlý objektiv málo, zajisté oceníte funkci Panorama, díky které zachytíte scénu kolem sebe až do úhlu 180°.   VĚTŠÍ ZNAMENÁ LEPŠÍ Pořizujte fotografie podle svých představ. Na kvalitním 3“ LCD displeji s vysokým rozlišením uvidíte přesně to, co chcete vyfotit a vzápětí si můžete zkontrolovat, zda dopadlo vše, tak jak jste zamýšleli. V kombinaci s kreativními režimy a filtry pořídíte vždy ten nejlepší snímek.   ÚŽASNÉ DETAILY V KAŽDÉM PIXELU Velké množství pixelů znamená větší flexibilitu. Můžete zvětšovat, zoomovat a ořezávat fotografie podle libosti, aniž byste slevili z vašich požadavků na kvalitu. 16MPix CCD snímač a vestavěná stabilizace obrazu OIS vám umožní zachytit každý okamžik do detailu a přirozeně ostře.   VÍCE NEŽ JEN OBYČEJNÝ ZOOM Kodak FZ152 a jeho objektiv s 15x optickým zoomem nabízí působivé přiblížení. Je jedno, jestli chcete zachytit celé baseballové hřiště nebo jen detail třetí mety. Stále budete mít pocit, jako byste byli součástí akce prostřednictvím úžasných fotografií ve velkém rozlišení. Navíc v kombinaci s 6x digitálním zvětšením dosáhnete až 90x kombinovaného zoomu.   ZŮSTAŇTE V POHYBU Život se nikdy nezastaví, abyste měli čas si udělat perfektní fotku. Vestavěná stabilizace obrazu pomůže k ostrým fotografiím i při maximálním zoomu. Nebo stačí jeden stisk a můžete zachytit každý moment do detailu prostřednictvím 720p HD videa.   PRÉMIOVÁ ZÁRUKA PRODUKTŮ KODAK Součástí záruky poskytované na produkty Kodak je nadstandardní služba bezplatného vyzvednutí produktu a po odstranění závady jeho opětovné doručení do vašich rukou. Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře od vás kurýr převezme nefunkční produkt a doručí ho zpět opravený. Nemusíte tak ztrácet čas s cestou k nejbližšímu prodejci nebo na poštu.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS