.

Sháníte český návod ke kotli KOTEL Slokov 33-4?

KOTEL Slokov 33-4 – český návod

Předtím, než uvedete svůj kotel KOTEL Slokov 33-4 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod k KOTEL Slokov 33-4 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod KOTEL Slokov 33-4

Pokud se nám nepodaří český návod KOTEL Slokov 33-4dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

KOTEL Slokov 33-4 – informace

  • český návod k výrobku KOTEL Slokov 33-4 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Slokov kotle
  • Druh paliva: #EANF#
  • Emisní třída: #EANF#
  • typ: #EANF#
  • Výkon: #EANF# KW
  • Materiál: #EANF#
  • cena KOTEL Slokov 33-4: 34 079 Kč

KOTEL Slokov 33-4 základní info
nejlepší cena

KOTEL Slokov 33-4 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna KOTEL Slokov 33-4
Parametry KOTEL Slokov 33-4
Obchody s produktem KOTEL Slokov 33-4

Kotel KOTEL Slokov 33-4 - návod, manuál, příručka

Recenze KOTEL Slokov 33-4

KOTEL Slokov 33-4 manuál

KOTEL Slokov 33-4 uživatelská příručka

KOTEL Slokov 33-4 pdf

Ocelový teplovodní kotel VARIANT SL33-3 je zdrojem tepla vhodný pro vytápění bytů, rodinných domků, provozoven a obdobných objektů s tepelnou ztrátou max. 33kW. Otopný systém... celá specifikaceOcelový teplovodní kotel VARIANT SL33-3 je zdrojem tepla vhodný pro vytápění bytů, rodinných domků, provozoven a obdobných objektů s tepelnou ztrátou max. 33kW. Otopný systém může být s otevřenou nebo tlakovou expanzní nádobou, samotížným nebo nuceným oběhem otopné vody, s maximálním přetlakem 200 kPa. Předepsané palivo pro kotle VARIANT SL je hnědé uhlí (dle ČSN EN 303-5 – 1.2.2 fosilní palivo, b hnědé uhlí), zrnění 20-40 mm, ořech 1, o minimální výhřevnosti 19,1 MJ/kg. Novinky v konstrukci kotlů SL33-3 Vnitřní plášť kotle je vyráběn z plechu tloušťky 5mm. Nová technologie výroby lamel umožnila odstranění výztuh v prostoru výměníku. Toto opatření nejenom usnadňuje čištění kotle ale hlavně eliminuje možné nafouknutí lamel v případě uhoření výztuh. Další modernizací kotlů je osazení termomanometru do předního krytu kotle Kotel splňuje 3. třídu dle ČSN EN 303-5. Ocelový teplovodní kotel VARIANT SL33-3 je zdrojem tepla vhodný pro vytápění bytů, rodinných domků, provozoven a obdobných objektů s tepelnou ztrátou max. 33kW. Otopný systém může být s otevřenou nebo tlakovou expanzní nádobou, samotížným nebo nuceným oběhem otopné vody, s maximálním přetlakem 200 kPa. Předepsané palivo pro kotle VARIANT SL je hnědé uhlí (dle ČSN EN 303-5 – 1.2.2 fosilní palivo, b hnědé uhlí), zrnění 20-40 mm, ořech 1, o minimální výhřevnosti 19,1 MJ/kg. Dobrá funkce kotle je podmíněna kromě odborné instalace také potřebným komínovým tahem a správnou obsluhou. Kotel je svařen z kvalitních ocelových plechů tloušťky 5mm. Vnitřní prostor je rozdělen vodní přepážkou na násypnou šachtu, spalovací komoru a výměník, kterým proudí spaliny ke kouřovému hrdlu.Pod spalovací komorou a násypnou šachtou je dvoudílný rošt, ovládaný z boční strany kotle pákou. Regulace sekundárního vzduchu přiváděného do spalovací komory zvyšuje účinnost kotle. Primární vzduch je přiváděn pod rošt regulovatelnou klapkou v popelníkových dvířkách. Regulace se provádí ručně nebo automatickým regulátorem, který je dodáván jako zvláštní příslušenství a není součástí ceny kotle. Vstup a výstup topné vody je opatřen přírubami DN 65. Kouřovod je v ose kotle na zadní straně. Zatápěcí klapka se ovládá z horní části kotle.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS