.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Lenovo S890?

Lenovo S890 – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Lenovo S890 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Lenovo S890 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Lenovo S890

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Lenovo S890 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Lenovo S890 – informace

Lenovo S890 návod, fotka

  • český návod k výrobku Lenovo S890 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Lenovo > Mobilní telefony

základní info o Lenovo S890
cena od 3120 Kč

Lenovo S890 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Lenovo S890
Parametry Lenovo S890
Obchody s produktem Lenovo S890

Smartphone Lenovo s890 Lenovo s890 je štíhlý (jen 9,3mm) smartphone s vysokou výdrží baterie (2250 mAh) a důrazem na spolehlivost a kvalitu osvědčeného výrobce Lenovo. Smartphone s populárním systémem Android ve verzi 4.1 vyniká 2jádrovým procesorem a dotykovým 5" IPS displejem, který se snadno ovládá. Máte rádi rychlost? Lenovo své smartphony osadil výkonnými procesory a dostatečnou pamětí RAM, aby uspokojil potřeby dnešních mobilních uživatelů. Na designu si dal výrobce taktéž záležet a výsledkem je designově zajímavý smartphone hned v několika barvách. Používáte 2 telefony? Nyní Vám bude stačit jeden. Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví Vás nosit dva telefony zároveň? S tímto mobilním telefonem od Lenova už nemusíte. Je totiž vybaven dvěma sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo. Ušetřete své místo v kapse, kabelce nebo tašce. S tímto smartphonem můžete snadno telefonovat a posílat SMS z vybrané SIM karty, kterou si velice snadno navolíte pro akci. Oblíbená platforma Android Díky populárnímu operačnímu systému Android získáte téměř neomezený přístup k aplikacím, které si budete moci spravovat sami. Pusťte si Google Play obchod s aplikacemi, ve kterém objevíte statisíce aplikací. Ty si pak můžete snadno stáhnout zdarma nebo s drobným doplatkem. Hrajte hry, vytvořte si vlastní portfolio aplikací, cestujte s GPS navigací, komunikujte přes sociální sítě, prohlížejte oblíbená videa z YouTube a sdílejte své fotografie s přáteli na Facebooku. Konektivita a komunikace Pohodlné připojení k nabíječce nebo počítači můžete získat pomocí standardního microUSB portu. Sluchátka si připojíte pomocí 3.5mm jacku. Pro rozšíření interní paměti telefonu je k dispozici micro SD slot. Smartphone je dále vybaven bezdrátovou bluetooth technologií pro připojení k bluetooth zařízením (např. k headsetu)a bezdrátovou Wi-Fi sítí pro připojení k internetu. Klíčové vlastnosti Lenovo s890 je vybaven velkým dotykovým 5" IPS displejem s vysokým rozlišením 960 x 540 bodů, 2jádrovým procesorem s frekvencí 1,2 GHz a 1 GB pamětí RAM. Pro zachycení fotografií slouží 8 Mpix fotoaparát s LED bleskem, doplněný o přední 0,3MPix fotoaparát. Pro Vaše data je k dispozici 4 GB interní paměti s možností rozšíření o microSDHC slot (až 32 GB). Vynikající je také výdrž na baterii s kapacitou 2250 mAh. Jeho rozměry činí 74,2 x 143,6 x 9,3 mm a hmotnost 176 gramů.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS