.

Sháníte český návod k notebooku Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC?

Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC – český návod

Předtím, než uvedete svůj notebook Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC

Pokud se nám nepodaří český návod k notebooku Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

notebook Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC – informace

Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC návod, fotka

  • český návod k výrobku Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Lenovo > Notebooky

základní info o Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC
cena od 36999 Kč

Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC
Parametry Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC
Obchody s produktem Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC

Lenovo ThinkPad Helix Pod označením ThinkPad Helix od společnosti Lenovo se skrývá praktický pomocník, který v sobě kombinuje výkonný ultrabook s kompaktním provedení dále doplněný o funkci tabletu. Samozřejmostí je též celá řada dalších funkcí a moderních rozhraní včetně USB specifikace 3.0 a výdrže při práci na bateriové napájení až deset hodin. Ultrabook a tablet v jednom těle Ultrabook ThinkPad Helix využívá 11.6" displej, který je navíc možné oddělit od klávesnicové části. Tím se z Ultrabooku stane praktický tablet samozřejmě s podporou dotykového ovládání. Notebook je tak možné využívat nejen klasickým způsobem, ale i jako čistokrevný tablet, nebo v rámci kombinace obou zařízení, tedy jako Ultrabooku s dotykovým ovládáním. To vše je navíc skryto v jediném zařízení, které můžete mi vždy s sebou díky kompaktním rozměrům. Vysoká odolnost v kompaktním provedení Kompaktní provedení v sobě skrývá nejen praktičnosti při použití na cestách, ale i v rámci celkové hmotnosti zařízení. FullHD rozlišní použitého displeje slibuje hladký obraz při jakékoliv činnosti. Výrobce dále slibuje výdrž na baterie až 10 hodin. Samozřejmostí je též možnost volby provedení s SSD pevným diskem pro ještě plynulejší chod všech aplikací. Klíčové vlastnosti Tento konkrétní model z řady Lenovo ThinkPad X230 je založen na doujádrovém procesoru Intel Core i5-3427U, který pracuje na frekvenci 1.8GHz a podporuje technologie TurboBoost s možností navýšení frekvence až na 2.8GHz a Hyperthreading. Procesor je dále doplněn o 4GB operační paměti DDR3. Pro uživatelská data je určen 180GB pevný disk typu SSD. Obrazová data pro 11.6" velký IPS displej s FullHD (1920 x 1080 obrazových bodů) rozlišením, dotykovým ovládáním a LED podsvícením poskytuje grafická karta Intel HD Graphics. Notebooku nechybí rozhraní jako Wi-Fi, WiDI či Bluetooth a 3G modem. Dále je notebook vybaven dvojicí konektorů USB specifikace 3.0. Jako operační systém je využit Windows 8 Pro.

Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC manuál

Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC uživatelská příručka

Lenovo ThinkPad Helix N3Z6PMC pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS