Sháníte český návod k notebooku Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC?

Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC – český návod

Předtím, než uvedete svůj notebook Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC

Pokud se nám nepodaří český návod k notebooku Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

notebook Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC – informace

Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC návod, fotka

  • český návod k výrobku Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Lenovo > Notebooky

základní info o Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC
cena od 7392 Kč

Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC
Parametry Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC
Obchody s produktem Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC

Lenovo ThinkPad T430s Notebooky Lenovo ThinkPad byly vždy určeny pro firemní využití. Nejinak je tomu u řady T430s, které je nyní vybavena procesory Intel Core, včetně modelů třetí generace, a celou řadou moderních prvků. Výrobce se dále pyšní výdrží při práci na baterie až 30hodin, samozřejmě s externí baterií. Displej u řady T430s disponuje úhlopříčkou 14.1", samozřejmě s moderním LED podsvícením. Prvotřídní vyvážení nejen pro podnikání Jako podnikatel si najímáte ty nejlepší zaměstnance, tak proč jim nedopřát to nejlepší zázemí? Notebooky Lenovo vždy patřili mezi špičkové produkty a i dnes zahrnují to nejlepší, co je na trhu dostupné. Řada T navíc splňuje vyváženou mobilitu, ovladatelnost a bezpečnost, tedy všechny požadavky na podniková zařízení. Moderní výkonné procesory v kombinaci s pohodlným požitím Notebooky Lenovo řady T430s poskytují uživatelům maximální výkon za pomoci procesorů Intel Core, a to i poslední generace, v kombinaci s HD grafikou a volitelně dokonce SSD pevnými disky (pouze u vybraných modelů). To vše poskytuje maximum výkonu, ale stále velice úsporně. U vybraných modelů je dostupná též diskrétní grafická karta, kterou lze využít v náročných aplikacích, ale v případě práce na baterie lze spotřebu stále snížit za pomoci integrovaného grafického řešení. Tenčí provedení než kdy dřív a nejlepší klávesnice ve třídě se vám určitě budou líbit. Oblíbíte se i integrovanou HD kameru spolu s protihlukovým mikrofonem a tichou klávesnicí. Odolnost dále podtrhuje splnění armádních standardů, navíc s řadou bezpečnostních prvků včetně šifrování části pevného disku a čtečky otisků prstů. Vše navíc s výdrží při práci na baterii až 30 hodin při zapojení přídavné externí baterie. Klíčové vlastnosti Notebook v tomto provedení je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel Core i5-3320M. Ten pracuje na frekvenci 2.6GHz s podporou technologie TurboBoost pro navýšení frekvence až na 3.3GHz a je doplněn o 4GB operační paměti s taktem 1600MHz. Pro uživatelská data je připraven 180GB SSD disk. O zobrazení na 14.1" velkém matném displeji s HD+ (1600 x 900 obrazových bodů) rozlišením se stará integrovaná grafická karta Intel HD Graphics. Pro komunikaci s okolním světem je notebook vybaven třemi konektory USB, z nichž jsou dva specifikace 3.0, a slotem ExpressCard. Dále nechybí bezdrátové Wi-Fi, Bluetooth a WiDi. Pohodlí uživatele zajišťuje čtečka otisků prstů a populární TrackPoint. Samozřejmostí je i kamera se snadnou obsluhou. Předinstalován je operační systém Windows 7 Professional 64bitového provedení a součástí balení jsou též instalační DVD pro Windows 8 Pro. Uživatel si tak může vybrat operační systém, který mu bude vyhovovat nejlépe.

Recenze Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC

Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC manuál

Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC uživatelská příručka

Lenovo ThinkPad T430 N1RLQMC pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS