.

Sháníte český návod k pračce LG F126G1BCH2N?

LG F126G1BCH2N – český návod

Předtím, než uvedete svou novou pračku LG F126G1BCH2N do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku LG F126G1BCH2N obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod LG F126G1BCH2N

Pokud se nám nepodaří český návod k pračce LG F126G1BCH2N dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Automatická pračka LG F126G1BCH2N – informace

LG F126G1BCH2N návod, fotka

  • český návod k výrobku LG F126G1BCH2N vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: LG > Automatické pračky

základní info o LG F126G1BCH2N
cena od 32990 Kč

LG F126G1BCH2N popis, recenze, obchody

Recenze a poradna LG F126G1BCH2N
Parametry LG F126G1BCH2N
Obchody s produktem LG F126G1BCH2N

LG F126G1BCH2N TWINWash Oddělené praní Pračka, která dělá přesně to, co potřebujete. Vyperte velkou dávku běžného prádla v hlavní pračce s předním plněním, nebo použijte mini pračku s horním plněním na jemné prádlo, či malou dávku prádla, když nechcete čekat. Úspora času Zkraťte dobu praní na polovinu! Díky LG TWINWash™ nyní můžete zvládnout dvě praní za 49 minut. Redukce až 99,9 % alergenů Technologie TrueSteam™nabízí programy Pro alergiky a Osvěžení prádla a funkci parní aviváže (Steam Softener™). Udržujte svůj domov zdravý a bez alergenů a zvyšte tak kvalitu svého života. Optimální praní textílií Zvolte prací program a technologie 6 Motion Direct Drive bude pohybovat bubnem různými směry, což poskytne textiliím správnou péči a oděvy budou krásně čisté. Méně vibrací, méně hluku Výkonné a přitom tiché praní nemá na starosti jeden, ale hned dva vysoce účinné invertorové Direct Drive motory. Direct Drive motor má méně pohyblivých částí, čímž snižuje vibrace a zvyšuje životnost. Motory navíc vyžadují méně energie, čímž snižují spotřebu elektřiny. Pračka a sušička v jednom Pračka se sušičkou od LG je produkt spojující naše špičkové technologie v oblasti domácích spotřebičů. Šetří místo u vás doma a vytváří více prostoru pro vaši rodinu. Díky pračce se sušičkou od LG nemusíte kupovat samostatnou sušičku, ale zároveň dosáhnete zářivě čistého a suchého prádla. Úspora času, nebo úspora vody díky EcoHybrid Technologie Eco Hybrid s energetickou třídou A šetří vodu, nebo zkracuje cyklus sušení. Můžete volit mezi Eko režimem, nebo normálním režimem. Režim Eko nepoužívá k chlazení při sušení žádnou vodu. Normální režim zkracuje celý cyklus sušení, čímž snižuje náklady na energii. Přidat prádlo Pokud zapomenete dát do pračky nějaký kus prádla, můžete ho ještě přidat během praní. Na pračce LG TWINWash ™ je tlačítko „Přidat prádlo“, které vám umožní během praní otevřít dvířka a přidat zapomenutý kousek. Chytré pohodlí díky Wi-Fi Díky technologii SmartThinQ™ máte praní pod kontrolou vždy a kdekoliv. Můžete sledovat spotřebu energie nebo použít funkci “Stáhnout program” a přidat některý z celé řady nově vyvinutých pracích cyklů.

LG F126G1BCH2N manuál

LG F126G1BCH2N uživatelská příručka

LG F126G1BCH2N pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS