.

Sháníte český návod k televizi LG OLED65G7?

LG OLED65G7 – český návod

Předtím, než uvedete svojí televizi LG OLED65G7 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku LG OLED65G7 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod LG OLED65G7

Pokud se nám nepodaří český návod k televizi LG OLED65G7 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Televize LG OLED65G7 – informace

LG OLED65G7 návod, fotka

  • český návod k výrobku LG OLED65G7 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: LG > Televize

základní info o LG OLED65G7
cena od 189990 Kč

LG OLED65G7 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna LG OLED65G7
Parametry LG OLED65G7
Obchody s produktem LG OLED65G7

Organické samosvítící pixely nejen že mimořádně kontrastní, barevnou a zřetelnou reprodukci obrazu, ale díky jedinečné povaze svého designu je LG SIGNATURE OLED TV revoluční, elegantní a mimořádně tenký. Další generace displejů se snoubí s mimořádným zvukem z dílny společnosti harman/kardon®. Obraz na skle Poprvé byl extrémně tenký panel OLED spojen s průhlednou skleněnou deskou. Výsledkem je úchvatný design LG OLED TV, který se snoubí s dokonalou kvalitou obrazu. Stojan se soundbarem Televizor LG SIGNATURE OLED spočívá na neobyčejně elegantním stojanu, jehož součástí je integrovaný reproduktor soundbar. K vašim uším doléhá bezchybný zvuk, který reproduktor soundbar usměrňuje dopředu. Užívejte si bohatý a hluboký zvuk při každé scéně. OLED HDR  Prožijte noc plnou hvězd na obrazovce televizoru LG SIGNATURE OLED — hvězdy, které na obrazovkách LCD bývaly rozmazané, jsou nyní jasně viditelné. V pozadí jasného obrazu je technologie OLED HDR, ktera plně podporuje formáty Dolby Vision a Ultra HD Premium. LG SIGNATURE OLED TV podporuje více než 20 úrovní jasu. ULTRA HD PREMIUM Nový standard definující TV. Ne všechny 4K televizory jsou stejné. Certifikace ULTRA HD PREMIUM zajišťuje, že je kvalita obrazu a zvuku televize výhradně na té nejvyšší úrovni. OLED TV doplňuje svoji technologii a představuje dokonalou platformu pro sledování prémiové televize v kvalitě ULTRA HD. Samosvítící pixely Tyto pixely jsou jako živé organismy. Rozsvěcují se a zhášejí a vytvářejí dokonalou černou i úžasné živé barvy. Panel pro podsvícení již není zapotřebí, a proto má televizor LG OLED úchvatný design s minimalistickou strukturou. Samosvítící pixely LG SIGNATURE OLED TV představují dokonalost, které se jiné televizory ani nepřibližují. OLED BLACK přináší úžasný pocit z vesmíru „Díky své schopnosti poskytovat hlubokou černou se mohou OLED TV společnosti LG pochlubit nedávno oznámeným kanálem NASA TV UHD tím nejlepším možným způsobem, kdy zákazníky vtahují mnohem blíže skutečnému pocitu z pobytu ve vesmíru.“ - Harmonic, oficiální partner společnosti NASA pro kanál NASA TV UHD - webOS 3.5 LG SIGNATURE OLED TV posouvá jednoduchost a zábavnost systému webOS na ještě vyšší úroveň prostřednictvím verze webOS 3.5. Je tomu tak z jednoho jediného důvodu – abyste měli neustále snadno po ruce informace o pořadech v hlavním vysílacím čase. Zvuk značky harman/kardon® Protože výjimečná kvalita obrazu dobře ladí se skvělou kvalitou zvuku, navrhla zvuk LG SIGNATURE OLED TV společnost harman/kardon®. Nechte, aby váš prvotřídní divácký zážitek ještě vylepšil mimořádně čistý zvuk harman/kardon®. K tomuto produktu si můžete dokoupit instalaci naším technikem. Doveze vše až k vám do domu a hravě vše zapojí, nastaví a ukáže vám ovládání celého systému.

LG OLED65G7 manuál

LG OLED65G7 uživatelská příručka

LG OLED65G7 pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS