.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Mobiola MB 150 Dual Sim?

Mobiola MB 150 Dual Sim – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Mobiola MB 150 Dual Sim do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Mobiola MB 150 Dual Sim obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Mobiola MB 150 Dual Sim

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Mobiola MB 150 Dual Sim dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Mobiola MB 150 Dual Sim – informace

Mobiola MB 150 Dual Sim návod, fotka

  • český návod k výrobku Mobiola MB 150 Dual Sim vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Mobiola > Mobilní telefony

základní info o Mobiola MB 150 Dual Sim
cena od 655 Kč

Mobiola MB 150 Dual Sim popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Mobiola MB 150 Dual Sim
Parametry Mobiola MB 150 Dual Sim
Obchody s produktem Mobiola MB 150 Dual Sim

Mobiola MB 150 Dual SIM Vše potřebné v malých rozměrech Mobiola MB 150 Dual SIM představuje model telefonu s velmi kompaktními rozměry, díky čemuž jej snadno schováte do kapsy či kabelky a přitom plní všechny základní funkce potřebné k telefonování, posílání zpráv, ale i poslech hudby a rádia či vytváření fotografí. Současně je jeho výhodou podpora Dual SIM, kterou využijete pokud chcete spojit osobní a pracovní telefon do jednoho zařízení, zda vám prostě nebaví vždy u sebe nosit dva telefony. VGA kamera s rozlišením 0,3 Mpx umožňuje vytvoření fotografií, které můžete přes Bluetooth rozhraní odeslat do jiných zařízení. RAM paměť má velikost 64 MB a stejně i vnitřní úložné médium, přičemž ho víte rozšířit vložením paměťové karty. Celé zobrazení probíhá na 2,4 palcovém barevném LCD displeji s rozlišením 240 x 320 pixelů. Klíčové údaje 2,4 palcový displej s rozlišením 240 x 320 pixelů podpora Dual SIM RAM paměť má 64 MB interní paměť má 64 MB možnost vložit paměťovou kartu 850 mAh Li-Ion baterie 0,3 Mpx VGA fotoaparát s FM rádio, kalkulačka, kalendář, budík Bluetooth rozhraní Mobilní telefon je nový a je na něj plná záruka 24 měsíců.

Mobiola MB 150 Dual Sim manuál

Mobiola MB 150 Dual Sim uživatelská příručka

Mobiola MB 150 Dual Sim pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS