.

Sháníte český návod k myčce nádobí MORA IM 651?

MORA IM 651 – český návod

Předtím, než uvedete svojí myčku nádobí MORA IM 651 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku MORA IM 651 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod MORA IM 651

Pokud se nám nepodaří český návod k myčce MORA IM 651 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Myčka nádobí MORA IM 651 – informace

MORA IM 651 návod, fotka

  • český návod k výrobku MORA IM 651 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: MORA > Myčky nádobí

základní info o MORA IM 651
cena od 10990 Kč

MORA IM 651 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna MORA IM 651
Parametry MORA IM 651
Obchody s produktem MORA IM 651

Mora IM 651,  Vestavna plne integrovana mycka Mora IM 651 je vyjimecna pro svou nizkou spotrebu energie, diky ktere je razena do energeticky velmi usporne tridy A++ . S ucinnosti myti a suseni "A", spotrebou vody 10l a hlucnosti 45dB bude Vase nadobi dokonale ciste, navic vam usetri spoustu vody a elektricke energie a vysledkem budete ohromeni. Se 3zasuvkami z toho jednou priborobou je vhodna i do vetsich rodin, jelikozje do ni mozne umistit az14 jidelnich sad najednou. Ovladaci panel je skryty a je vybaven tlacitkovym ovladanim s displejem a mnoha praktickymi funkcemi jako napr. uspornym ECO programem, rychlym 20minutovym programem, AUTO programem nebo odlozenym startem 024h. Se systemem AquaStop se nemusite obavat nemileho prekvapeni v podobe vytopeni. Privodni hadice se totizsklada ze dvou odolnych vrstev a hned u vodovodniho kohoutku je bezpecnostni ventil, ktery vam zaruci maximalni ochranu vaseho domova pred ponicenim vodou. Po ukonceni programu zvukovy alarm signalizuje konec myti. Velmi tichy provoz Velmi tiche mycky pro vasi nerusenou domacnosti Nejtissi mycky vydavaji za provozu hluk pouhych 45 dB. Tichy provoz umoznuje specialni odhlucneni v kombinaci s vykonnymi pohony, vysoce kvalitnimi soucastkami a inovativnimi resenimi mycich systemu. Energeticka trida A++ Azo 45 % nizsi spotreba energie ve srovnani s energetickou tridou A. Znacka MORA velmi dusledne dba na zivotni prostredi. Proto se snazi, aby chladnicky byly co nejefektivnejsi a pro vas vzdy maximalne usporne. Funkce OdlozenyStart Naplanujte cas pro ciste nadobi Tato funkce vam umozni naprogramovani zapnuti mycky az24 hodin predem. Vy tak muzete vyuzit napriklad vyhodnych nocnich tarifu za elektrinu nebo si automaticky zapnout mycku v case, ktery vam nejvice vyhovuje a mit nadobi ciste presne, kdy jej potrebujete. 3 ulozne kose Kazde nadobi ma sve misto pro dokonale umyti Mycky MORA jsou vybaveny 3 uloznymi kosi pro maximalni prehlednost a kapacitu nadobi v mycce. Velice prakticky umistenou zasuvku na pribory naleznete v horni casti mycky. Tento kos vam zajisti vynikajici vysledky pri myti priboru, nozu a dalsich kuchynskych nacini. Dalsi dva kose jsou perfektne uzpusobeny pro jakekoliv dalsi nadobi vsech rozmeru i tvaru. Proud vody i myci pripravek se diky strukture kosu dostava i k tem nejsilneji znecistenym plocham nadobi. Total AquaStop Bezpeci proti uniku vody Vase bezpeci a klidny spanek ci odjezd na dovolenou vam zajisti bezpecnostni funkce AquaStop. Mycku tak muzete nechat v provozu pres noc i jindy naprosto bez dohledu. V pripade uniku vody anebo zatopeni se funkce AquaStop automaticky aktivuje, odstavi privod vody a zaroven cerpadlo vypumpuje vodu z nadrze mycky. Funkce AquaStop zustava trvale aktivni po celou dobu zivotnosti vasi mycky.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS