.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Nokia 8 Single SIM?

Nokia 8 Single SIM – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Nokia 8 Single SIM do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Nokia 8 Single SIM obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Nokia 8 Single SIM

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Nokia 8 Single SIM dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Nokia 8 Single SIM – informace

Nokia 8 Single SIM návod, fotka

  • český návod k výrobku Nokia 8 Single SIM vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Nokia > Mobilní telefony

základní info o Nokia 8 Single SIM
cena od 17565 Kč

Nokia 8 Single SIM popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Nokia 8 Single SIM
Parametry Nokia 8 Single SIM
Obchody s produktem Nokia 8 Single SIM

Prémiový chytrý telefon v krásném kovovém těle, s extrémním výkonem, velkým Quad HD displejem, fotografickým režimem Dual-Sight, zvukem Nokia OZO, snímačem otisků prstů a připojením LTE cat.9. 5.3" IPS Quad HD displej 2.5D Corning Gorilla Glass 5, rozlišení 2560 x 1440 bodů, 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4GB RAM, 64GB interní paměti, fotoaparáty duální 13MPx a 13MPx, slot pro microSD, USB Type-C, Bluetooth, NFC, ANT+, WiFi, GPS/ GLONASS/ BDS, 3090 mAh baterie, ochrana proti stříkající vodě IP54, operační systém Android 7 Nougat.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS