.

Sháníte český návod ke sluchátkům Panasonic RP-HTX80BE?

Panasonic RP-HTX80BE – český návod

Předtím, než uvedete svá nová sluhátka Panasonic RP-HTX80BE do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod ke sluchátkům Panasonic RP-HTX80BE obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Panasonic RP-HTX80BE

Pokud se nám nepodaří český návod Panasonic RP-HTX80BE dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Panasonic RP-HTX80BE – informace

  • český návod k výrobku Panasonic RP-HTX80BE vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: LCD monitory

Panasonic RP-HTX80BE základní info
nejlepší cena

Panasonic RP-HTX80BE popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Panasonic RP-HTX80BE
Parametry Panasonic RP-HTX80BE
Obchody s produktem Panasonic RP-HTX80BE

Se stylovými sluchátky HTX80B si naplno vychutnáte vysoce kvalitní zvuk plný života v pohodlném bezdrátovém provedení. Jejich nadčasový design a stylové barvy skvěle ladí s různými druhy oblečení jakéhokoli životního stylu. Stylová sluchátka 4 barevné varianty na výběr Nadčasové provedení a stylové barvy Vysoká kvalita zvuku 40mm reproduktor a filtr Acoustic Bass Control Pohodlně sedí - optimální tlak ze strany a měkké náušníky Pohodlná stylová sluchátka Nadčasové provedení a stylové barvy Sluchátka HTX80B v nadčasovém a oblíbeném provedení pro ženy i muže. Tato sluchátka využívají nejnovější funkce a zároveň zaujmou stylovým retro provedením. Díky stylovým barvám a matnému povrchu skvěle doplní vaše oblečení pro jakoukoli příležitost, takže si vychutnáte poslech hudby opravdu kdekoli. Vysoce kvalitní zvuk plný života Bezdrátové přehrávání po dobu 24 hodin Nabíjecí baterie o vysoké kapacitě. Sluchátka HTX80B využívají připojení bezdrátovou technologií Bluetooth. Bez neustále zamotaných kabelů si poslech vychutnáte v mnohem větším pohodlí. Dále využívají vestavěný mikrofon, který umožňuje hlasové ovládání smartphonu, např. volání, spuštění aplikace atd. Nabíjecí baterie sluchátek vydrží zhruba 150 minut přehrávání hudby při rychlém 15minutovém dobíjení Quick Charge a zhruba 24 hodin nepřetržitého přehrávání při plném nabití.  

Recenze Panasonic RP-HTX80BE

Panasonic RP-HTX80BE manuál

Panasonic RP-HTX80BE uživatelská příručka

Panasonic RP-HTX80BE pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS