.

Sháníte český návod k televizi Panasonic TX-65EX603E?

Panasonic TX-65EX603E – český návod

Předtím, než uvedete svojí televizi Panasonic TX-65EX603E do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Panasonic TX-65EX603E obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Panasonic TX-65EX603E

Pokud se nám nepodaří český návod k televizi Panasonic TX-65EX603E dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Televize Panasonic TX-65EX603E – informace

Panasonic TX-65EX603E návod, fotka

  • český návod k výrobku Panasonic TX-65EX603E vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Panasonic > Televize

základní info o Panasonic TX-65EX603E
cena od 39990 Kč

Panasonic TX-65EX603E popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Panasonic TX-65EX603E
Parametry Panasonic TX-65EX603E
Obchody s produktem Panasonic TX-65EX603E

Přejděte na vyšší úroveň obrazu v kvalitě 4K HDR a prvotřídní provedení. Řada EX600 přináší obraz 4K HDR plný života a funkce inteligentní televize. Její flexibilní provedení Switch Design navíc dobře zapadne do každého prostředí. 4K HDR Přesné realistické barvy díky vylepšenému zpracování obrazu. Naše technologie 4K HDR využívá veškeré know-how společnosti Panasonic v oblasti kvality zobrazení, a přináší tak krásný, realistický a přesný obraz. Technologie Advanced Colour Processing Advanced Colour Processing obsahuje know-how kvality obrazu společnosti Panasonic pro reálné obrázky na obrazovce. Přináší přesné barvy a hlubokou černou, která uchová detaily i v temných scénách. Technologie 4K Pure Direct Vychutnejte si plynulejší a jasnější pohyb a neuvěřitelně přesné barvy v kvalitě 4K. Při přenosu signálu 4K do televize prostřednictvím HDMI se informace o barvě mírně zhoršují, takže výsledné stínování a gradace barev nejsou dokonalé. Díky technologii 4K Pure Direct se do televize přenesou veškeré informace o barvě i plné rozlišení, takže si obraz uchová jasné a bohaté barvy tak, jak je má zprostředkovat 4K Ultra HD. Switch Design Nastavitelný podstavec dobře zapadne do jakéhokoli prostoru. Se dvěma výraznými styly – širokým, či úzkým a decentním, či výrazným – v jednom provedení podstavce Flexible Pedestal tak nyní můžete měnit vzhled televize s každou změnou stylu svého domova. my Home Screen 2.0 Rychlý, intuitivní přístup pouze k obsahu, který vás zajímá. Nová úvodní obrazovka nabízí snadný a intuitivní přístup ke zvolenému obsahu. Podpora více formátů HDR Televizory Panasonic podporují nyní více formátů HDR, například HDR10, standardní HDR formát pro filmy a disky UHD Blu-ray, a nyní také Hybrid Log Gamma, HDR formát pro vysílání vyvinutý společností BBC a japonskou společností NHK.

Panasonic TX-65EX603E manuál

Panasonic TX-65EX603E uživatelská příručka

Panasonic TX-65EX603E pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS