.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Pelitt MATE 1?

Pelitt MATE 1 – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Pelitt MATE 1 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Pelitt MATE 1 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Pelitt MATE 1

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Pelitt MATE 1 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Pelitt MATE 1 – informace

Pelitt MATE 1 návod, fotka

  • český návod k výrobku Pelitt MATE 1 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Pelitt > Mobilní telefony

základní info o Pelitt MATE 1
cena od 697 Kč

Pelitt MATE 1 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Pelitt MATE 1
Parametry Pelitt MATE 1
Obchody s produktem Pelitt MATE 1

Přehledný displej Na 2.4” displeji telefonu Pelitt MATE 1 černá přehledně zobrazíte všechny potřebné informace, aniž by vás rušilo cokoli okolo. Velikost panelu a jeho rozlišení 320 x 240 (QVGA) patří spíše k úplnému základu, který však plně postačuje všem méně náročným uživatelům. Technologie bez jakýchkoli nadstandardních prvků, jež jsou pro mnohé nadbytečné, se pozitivně projevuje i na příjemně nízké ceně celého zařízení. Základní fotoaparát pro příležitostné focení Focení sice není primární účelem telefonu Pelitt MATE 1 černá, přesto vás v případě potřeby zachytit výjimečnou chvíli nebo uchovat důležité dokumenty nenechá na holičkách. V jeho výbavě najdete 0.3Mpx fotoaparát. Prostor pro to nejnutnější Úložný prostor v telefonu Pelitt má kapacitu pro nejnutnější data, která potřebujete mít neustále u sebe. Uložíte na něj vaše kontakty a potřebné dokumenty. Pokud chcete ukládat i jiné soubory, můžete pro to využít možnosti vložení paměťové karty s vyšší kapacitou. Pokud by vám nestačila kapacita vnitřní paměti, můžete úložný prostor telefonu Pelitt snadno rozšířit pomocí paměťové karty o další desítky GB. Následně lze také na kartu soubory přesunout (včetně podporovaných aplikací), a uvolnit tak potřebné místo v telefonu. Padne skvěle do ruky Telefon Pelitt MATE 1 černá se nebojí jít proti proudu a ačkoli trend moderní doby velí úhlopříčky displeje zvětšovat, Pelitt svým uživatelům nabídne 2.4” displej vtěsnaný do malého těla o rozměrech 120 mm na výšku, 50 mm na šířku a 13.5 mm do hloubky. Vejde se do každé kapsy, snadno se ovládá jednou rukou i v menších dlaních a během přenášení o něm nebudete ani vědět. Co víc si přát? Telefon, o kterém v kapse ani nevíte Důležitou roli při výběru telefonu hraje také celková hmotnost, která v případě telefonu Pelitt MATE 1 černá činí 80 gramů. To znamená, že ani při dlouhodobé práci s telefonem nebudete v rukou pociťovat únavu a během přenášení po kapsách jej takřka nebudete vnímat.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS