Jak si vybrat ty nejlepší TV sluchátka

Jak si vybrat ty nejlepší TV sluchátka

Rádi se v noci díváte na filmy nebo seriály, ale trápí to zbytek domácnosti? Řešením je pořídit si sluchátka, která dokážou kvalitou zvuku překonat i drahá stacionární Hi-Fi zařízení. Podívejte se, na co si dát při nákupu sluchátek k televizi pozor a o jaké modely stojí za to se zajímat.

TV sluchátka – jaký typ vybrat?

Sluchátka se dělí na několik typů, způsoby komunikace, styly designu a typy bezdrátového přenosu. Vedle kvality zvuku jsou to nejdůležitější parametry, které byste měli při nákupu sluchátek k televizi dodržovat. Existuje až pět typů sluchátek-intratekální, do uší, přes ucho, kolem ucha a za ucho. V tomto článku zjistíte, která sluchátka pro vaši televizi jsou nejlepší. Pokud má zařízení sloužit hlavně ke sledování filmů a seriálů nebo hraní na televizoru, budou sluchátka přes ucho velmi dobrým řešením. Tímto způsobem se budete moci oddělit od okolí a plně soustředit svou pozornost na obrazovku.

Jaký design?

Pokud již víte, že byste si měli vybrat sluchátka přes ucho, nyní se musíte rozhodnout, kterému designu dáte přednost. K dispozici máte tři varianty – otevřenou, polootevřenou a zavřenou. Každý z nich má své výhody i nevýhody, takže v tomto případě se musíte sami rozhodnout, na čem vám záleží více.

S otevřeným designem se do uší dostane více vnějšího zvuku a také mimo vaše sluchátka, takže jej ostatní nájemníci slyší. Výhodou tohoto řešení je ale to, že díky (obvykle) velkým sítím na náušnících se vzduch dostane až k hlavě. V důsledku toho budete moci sluchátka používat déle. Uzavřená struktura zase poskytuje úplnou izolaci od světa. Zvuk je pak také čistší a basy získávají větší hloubku. Stinnou stránkou je nedostatek přívodu vzduchu. Po chvíli se uši začnou potit, což způsobuje nepohodlí. Pootevřená konstrukce je někde uprostřed.

Bezdrátová sluchátka pro TV

Abyste mohli pohodlně sledovat televizi nebo hrát hry, musíte sedět v přiměřené vzdálenosti od televizoru. Používání kabelových sluchátek není v této situaci příliš pohodlné. Pokud hrajete na konzole, můžete obvykle připojit sluchátka k podložce. Pokud trávíte čas před televizí, musíte počítat s kabelem, který se potáhne přes celou místnost. Samozřejmě za předpokladu, že je tak dlouhý.
Která sluchátka k televizi byste si měli vybrat? Doporučil bych vám koupit si k televizi bezdrátová sluchátka bluetooth. Na internetu najdete opravdu široký výběr dobrých bluetooth sluchátek. Pokud váš televizor tento typ přenosu nepodporuje, budete si muset zakoupit další přijímač. Alternativou jsou také rádiová sluchátka k televizi a připojení přes Wi-Fi nebo NFC.

Nejlepší TV sluchátka dle recenzí uživatelů

Panasonic RP-HT265E

Pioneer SE-MS7BT

Apple AirPods PRO MWP22ZM/A

Sony MDR-RF811RK

Niceboy HIVE podsie

Hodnocení Jak si vybrat ty nejlepší TV sluchátka

Ohodnoťe náš článek Jak si vybrat ty nejlepší TV sluchátka. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Podobné články k Jak si vybrat ty nejlepší TV sluchátka

Další články s tématikou nákupního rádce:

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS