Jak si z mobilu udělat dálkový ovladač na televizi

,
Jak si z mobilu udělat dálkový ovladač na televizi

Rozbil se vám dálkový ovladač, nebo ho nemůžete najít. Nevadí, televizní ovladač můžete udělat ze svého mobilu. Stačí si stáhnout potřebnou aplikaci a připojit se ke stejné Wi-Fi síti jako je televize a telefon s televizí spárovat.

Chytré telefony se v dnešní době používají k různým účelům. K focení, navigaci, nebo jako dálkové ovládání k televizi. Problémy s rozbitým ovladačem nemusíte řešit koupí nového. Postup na zprovoznění ovladače v telefonu je jednoduchý, stačí si do mobilu nainstalovat vhodnou aplikaci.

Už nikdy nemusíte hledat svůj dálkový ovladač

Dálkové ovládání pro televizory Samsung

Samsung SmartThings

Aplikace SmartThings je výkonné dálkové ovládání pro váš domov. Je propojená s dalšími chytrými zařízeními pro ještě jednodušší život, může sloužit jako ovládací centrum pro všechna zařízení Samsung, od chladniček až po chytré TV. Aplikace automaticky vyhledá kompatibilní zařízení a poté jej umožní přidat. Pomocí aplikace SmartThings můžete streamovat média, spouštět vysílání a vybírat televizní kanály.

Dálkové ovládání pro televizory LG

LG ThinQ

Technologie ThinQ umožňuje připojení chytré domácnosti přes Wi-Fi. Aplikace je k dispozici nejen pro Android, ale také pro iOS. Aplikace LG ThinQ a nabízí majitelům současných televizorů LG pohodlné dálkové ovládání na mobilu. K dispozici jsou i další funkce, na televizní obrazovce si můžete vychutnat svůj mobilní obsah v galerii smartphonu.
Aplikace LG ThinQ podporuje i další zařízení chytré domácnosti. Prostřednictvím aplikace LG ThinQ můžete kontrolovat své zařízení, stahovat nové cykly, sledovat spotřebu energie a mnoho dalšího.

Dálkové ovládání pro televizory Philips

Philips TV Remote

Apliace TV Remote změní vaše zařízení na TV Remote Controller. Stačí do telefonu instalovat aplikaci a připojit zařízení prostřednictvím sítě Wi-Fi. Pomocí chytrého telefonu můžete ovládat televizory, přehrávače Blu-ray nebo audio systémy, přepínat mezi programy, upravovat hlasitost nebo měnit různá nastavení, například Ambilight.

Univerzální aplikace My Nevo pro všechny televizory

Aplikace My Nevo je univerzální aplikace pro dálkové ovládání.
Nevo dokáže ovládat televizory, set-top boxy, audio zařízení, DVD přehrávače, přehrávače Blu-ray a streamovací mediální boxy od stovek výrobců. Aplikace Nevo vám umožní ovládat vaši domácí zábavu prostřednictvím intuitivního a plnohodnotného dálkového ovládání na obrazovce.
Pokud byste potřebovali propojit smartphone s digitálním zařízením, které není vybaveno Wi-Fi konektivitou, budete potřebovat dokoupit dodatečné externí rozhraní, tzv. Wi-Fi to IR Bridge. Jde o most mezi Wi-Fi sítí a spotřebiči, ovládanými pouze prostřednictvím IR ovladačů.

Hodnocení Jak si z mobilu udělat dálkový ovladač na televizi

Ohodnoťe náš článek Jak si z mobilu udělat dálkový ovladač na televizi. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasování, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Podobné články k Jak si z mobilu udělat dálkový ovladač na televizi

Další články s tématikou nákupního rádce:

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS