.

Jak správně vybrat automatické espresso a 7 nejoblíbenějších modelů 2020

,
Jak správně vybrat automatické espresso a 7 nejoblíbenějších modelů 2020

Také si nedokážete představit ráno bez šálku své oblíbené kávy, která vás do nového dne dokonale nakopne ? S přípravou vašeho oblíbeného nápoje vám pomůže odborník na slovo vzatý v podobě automatického kávovaru. Vyberte si kávovar, který bude vařit přesně takovou kávu, která vám chutná. Při výběru automatického kávovaru se zaměřte především na jeho parametry, kvalitu a funkce.

Automatická espressa

Automatická espressa umožňují připravit vynikající kávu stiskem jednoho tlačítka, ať už je to klasické espresso, latté či cappuccino. Ve výbavě automatických espress naleznete mlýnek na kávu, prostor pro nahřívání šálků, zásobník na vodu, mají integrovanou nádobu na opad a ovládací panel, který mnohdy zahrnuje také informační displej. U tohoto typu espressa oceníte minimální nutnost údržby a čistění, většina z nich zahrnuje samočistící program. Kvalitní kávu s maximem chuti pomocí automatického espressa máte hotovou do 30 vteřin. Mezi nevýhody těchto přístrojů patří velké a rozměry a vysoká cena.

Na co se při výběru automatického espressa zaměřit?

Pro přípravu kávy existuje několik zásadních faktorů, nejdůležitější je tlak a teplota. Jedním z rozhodujících faktorů při výběru přístroje je také jeho výbava. Abyste nemuseli kupovat speciální šálky jen kvůli novému kávovaru, zvolte kávovar s nastavitelnou výškou výpustě. Pokud si potrpíte na kávové nápoje s mlékem, volte přístroje s parní tryskou pro přípravu mléčné pěny, nebo vyberte některý z modelů s automatickou přípravou mléčných nápojů. Užitečná je také miska pro předehřátí šálků, aby si káva co nejdéle zachovala teplotu a chuť.

Funkce

Tlak a teplota

Jedním z nejzásadnějších parametrů pro přípravu kávy je tlak. Bez dostatečného tlaku dobrou kávu neuděláte. V kavárnách se používají kávovary o tlaku od 9 bar, pro domácí použití jsou ideální přístroje s tlakem od 15 bar., protože se nejedná o konstantní tlak. Při přípravě espressa tvoří tlak křivku 0 – 15 bar a poté zase 15 – 0 bar, na 9 bar se tak dostanou v průměru. Ideální teplota pro přípravu kávy by se potom měla pohybovat okolo 90 °C (cca 88 – 95 °C).

Na mlýnku záleží

Od hrubosti namletí kávy se odvíjí síla a chuť výsledného nápoje. Jemně namletou kávou voda protéká déle, a tak získá plnější chuť a aroma. Jemnou chuť kávy naopak získáte při nastavení hrubějšího mletí, voda totiž proteče namletou kávou rychleji. Některá automatická espressa dokonce mají funkci nastavení hrubosti mletí. U některých modelů je také možnost použít již namletou kávu, nedisponují jí ale všechny kávovary.

Kávové speciality

Nepostradatelnou součástí je také parní tryska, která slouží pro přípravu lahodné a bohaté mléčné pěny pro našlehání mléka na cappuccino nebo latte. Automatické stroje mívají vlastní „kapučinátor“ v podobě hadičky, kterou pouze zasunete do lahve/krabice s mlékem a do připravené nádobky vám padá našlehaná pěna. Je třeba myslet na to, že po použití je třeba trysku okamžitě umýt.

Horká voda

V kávovaru budete moci dělat i čaj, protože naprostá většina automatických kávovarů má možnost výdeje horké vody z trysky na horkou páru. Stačí jen zmáčknout správné tlačítko a kávovar vám během chvíle naplní hrnek horkou vodou pro přípravu čaje, nebo jiného nápoje. Možnost přípravy čaje je zastoupena jen u kávovarů, které mají trysku na vývod horké páry pro manuální přípravu mléka.

Nastavitelná výška výpusti

Abyste nemuseli kupovat speciální šálky jen kvůli novému kávovaru, zvolte kávovar s nastavitelnou výškou výpustě. Tuto funkci oceníte především, pokud budete připravovat různé varianty espressa, například lungo. Na každou z nich totiž potřebujete jinak vysokou skleničku (případně šálek).
Nahřívání šálků
Užitečným pomocníkem, je také funkce předehřívání šálků. V nahřátém šálku vám káva nejen tak rychle nevychladne, ale také si lépe udrží krémovou pěnu a bohatou chuť a aroma.

Samočištění

Mnoho přístrojů je vybaveno funkcí automatického čištění, a dokonce odvápnění. Automatické čištění znamená, že kávovar po zapnutí nebo před vypnutím provede automatický proplach, takže se odstraní zbytky kávy z předchozí přípravy.
Většina kávovarů si proto sama řekne o vysypání zásobníku na použitou kávu, ale také o výměnu vody nebo pročištění vnitřních součástí kávovaru. Důležité je také odvápnění kávovaru, které je potřeba udělat zhruba jednou měsíčně. To probíhá tak, že do přístroje nalijete speciální roztok nebo vhodíte tabletu. Přístroj si odvápňovací prostředek zpracuje a pak se sám vyčistí.

Další funkce

Časovač – umožní nastavit dobu přípravy kávy
Aroma systém – kávovar malým množstvím horké vody předpaří čerstvě umletou kávu ještě před samotnou přípravou nápoje a umožní tak lepší uvolnění jejího aroma a chuti.
Programování – funkce pro nastavení síly, teploty a množství kávy skrze přehledný displej.
Uložení oblíbeného nápoje – pokud upřednostňujete určitý druh nápoje, můžete si jej pomocí speciální funkce na kávovaru uložit a v případě potřeby pouze stisknout tlačítko.
Bluetooth – k technologickým vychytávkám patří ovládání kávovaru prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu.

Desing

Velkou pozornost věnujte rozměrům kávovaru, protože každý kávovar se může lišit stavbou těla. Konstrukčně jsou u kávovaru důležité zejména dva prvky, a to displej a odnímatelná nádobka na vodu, popřípadě také na mléko. Displej vám usnadní ovládání přístroje, uvidíte tam i informace spojené s provozem, jako že je potřeba doplnit voda, káva nebo vysypat odpadní nádobku. Nádoba na vodu – odnímatelná nádoba usnadní doplňování vody a čištění, objem nádoby vybírejte s ohledem na počet osob v domácnosti a typ připravované kávy.

Příkon

Čím vyšší příkon espressovač má, tím rychleji je připraven k použití. Jedná se o parametr neovlivňující výslednou kvalitu kávy.

Kvalitní káva

Zrnkovou kávu, která se do automatických espress používá, lze na trhu sehnat opravdu kvalitní a je u ní větší výběr než u kávy mleté. Vybrat si můžete kávu z Asie, Ameriky či Afriky. Vybírat si můžete mezi slabší kyselejší arabikou, nebo silnější hořčejší robustou, nebo jejich směsi.
Automatická espressa jsou ekonomická i ekologická, především v porovnání s kapslovými kávovary. Přístroje na kapsle leckoho zaujmou nízkou cenou. Jsou levné, ale drahý je šálek kávy, který vás vyjde v průměru od 8 do 16 Kč, zatímco jedna káva z automatického espressa na 1 -8 Kč.
Automatické espresso produkuje odpad ve formě zbytku kávy, kávovary na kapsle zatíží naši Zemi o plastovou nebo hliníkovou kapsli.

Nejprodávanější modely dle Heureka.cz

DeLonghi ECAM 22.110 B – Kompaktní plnoautomatický kávovar – stiskněte tlačítko, otočte knoflíkem a přizpůsobte si kávu podle toho, jak ji máte nejraději. Vybaven ruční tryskou na napěnění mléka, která vytváří ideální bohatou pěnu pro vaše perfektní cappuccino a odkládací plochou na šálky.
S tímto kávovarem lehce připravíte svou oblíbenou kávu pouhým stiskem tlačítka: espresso nebo espresso lungo, jeden nebo dva šálky. Pro každou kávu si jednoduše zvolíte její intenzitu a velikost. Velikost kávy si můžete upravit a uložit do paměti kávovaru. Kdo si rád občas pochutná i na krémovém cappuccinu, využije trysku na páru na napěnění nebo ohřátí mléka pro svůj oblíbený nápoj, jako je cappuccino nebo latte macchiato. Funkce horká voda, Vám umožňuje uvařit čaj i bez rychlovarné konvice. Vzhledu kávovaru vévodí intuitivní ovládací panel s tlačítky a ikonami. Kávovar má zabudovaný 13ti stupňový, tichý, ocelový mlýnek pro použití zrnkové kávy, zásobník má kapacitu 250 gramů. Je možné použít i namletou kávu, ideální například pro bezkofeinovou. Zásobník uchovává aroma kávy díky obvodu potaženému těsnící pryží. Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduchou údržbu pravidelné čištění a nádržka na vodu o objemu 1,8 litru. Tlak kávovaru je 15 barů. Kávovar má nastavitelný odtok kávy pro různou velikost šálku až po 142 mm. Elegantní černé provedení se skvěle hodí do většiny kuchyní.

RECENZE A CENY

DeLonghi ECAM370.95.T – Automatický kávovar s ocelovým mlýnkem. De´Longhi ECAM 370.95 T nabízí široký výběr teplých nápojů včetně tradičního espressa i mléčného latte macchiata. S funkcí horké vody si snadno připravíte i čaj. Kávovar zvládne připravit dokonce dvě kávy najednou. Váš oblíbený nápoj připravíte jediným dotykem na velkém přehledném displeji. Díky mobilní aplikaci si můžete vytvořit i nové nápoje.
Automatický kávovar DeLonghi je vybaven nejmodernějšími technologiemi a funkcemi tak, aby splnil veškerá vaše přání a potěšil chuťové pohárky. Na první pohled vás zaujme ovládací panel, který tvoří 3,5“ celodotykový TFT barevný displej. Intuitivní ovládání vás provede přípravou vašeho oblíbeného nápoje. Díky technologii Smart One Touch jsou nejčastěji používané nápoje řazeny na začátek seznamu.Snadno také naprogramujete až 3 uživatelské profily. Do paměti tak můžete uložit individuální nastavení 3 uživatelů. S funkcí MY je možné nastavit si nápoj podle své chuti. Na výběr máte z jemného, středního či silného aroma a 3 teplotních nastavení. Kávovar používá při přípravě kávy tlak 19 bar, a proto je vždy docíleno těch nejlepších výsledků. Použít můžete kávu mletou i zrnkovou. Vy sami si navíc můžete nastavit až 13 stupňů hrubosti mletí. Nestačí vám malý hrnek? Využijte funkci pro velkou kávu Long. S pomocí systému Cappuccino si i doma můžete udělat cappuccino s lahodně krémovou pěnou. Díky dvojitému spařovacímu systému je možné připravit i dvě espressa najednou. Potěšte sebe i svou návštěvu a využijte recept Karafa kávy, který ocení především milovníci překapávané kávy. Ve výbavě kávovaru nechybí ani speciální tryska pro přípravu horké vody na čaj. Součástí nadstandardní výbavy automatického kávovaru DeLonghi je technologie LatteCrema System. Máte tak jistotu, že nejen cappuccino, ale i všechny ostatní mléčné nápoje budou husté a perfektně krémové a budou mít ideální teplotu. lnoautomatický kávovar DeLonghi je perfektním zástupcem chytrých domácích spotřebičů. Přes Bluetooth ho totiž můžete ovládat svým mobilním telefonem. Stáhněte si do mobilu aplikaci CoffeeLink a vytvářejte vlastní nápoje před televizí z pohodlí sedačky. S touto aplikací objevíte svět kávy, získáte spoustu cenných rad a doporučení. Čištění kávovaru je velmi snadné a nezabere příliš času. Pro vaše maximální pohodlí disponuje Odvápňovacím, čisticím a proplachovacím programem. Na čištění Cappuccino Systému vás včas upozorní indikátor pročištění. Díky integrované funkci čištění, se po přípravě nápoje všechny části, které se dostaly do kontaktu s mlékem, vyčistí horkou vodou a párou. Jistě také oceníte, že můžete dát komponenty karafy na mléko do myčky.

RECENZE A CENY

DeLonghi ECAM 45.760.W – Luxusní plnoautomatický kávovar s výjimečným designem v sněhově bílé barvě v kombinaci s nerezovou ocelí. Výhodou je nádoba na mléko, kterou má kávovar ve výbavě. Takže velmi snadno připravíte cappuccino jedním stiskem.
Kávovar De’Longhi ECAM 45.760.W Eletta Cappuccino TOP disponuje patentovaným systémem LatteCrema s nejdokonalejší technologií pro přípravu lahodné, husté a krémové mléčné pěny pro kávové mléčné nápoje, jako je cappuccino, flat white nebo latte macchiato. Automatické čištění vestavěné do knoflíku pro nastavení velikosti pěny Vám umožní jednoduché čištění komponentů nádobky na mléko. Kávovar má zabudovaný 13ti stupňový, tichý, ocelový mlýnek pro použití zrnkové kávy, zásobník má kapacitu 400 gramů. Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduchou údržbu a nádržka na vodu o objemu 2 litry. Vyzkoušejte speciální cappuccino trysku pro horkou páru a horkou vodu. Objevte tlačítko Long Coffe pro přípravu velké kávy a pro milovníky překapávané kávy. Určitě si zamilujete Milk menu, díky kterému si můžete vybrat Váš nejoblíbenější mléčný nápoj (horké mléko, flat white, espresso macchiato a My Milk pro nastavení dokonalého nápoje). Pro Vaši úsporu času je možné přípravy dvou šálků najednou. Elegantní kombinace nerezu a bílé barvy se skvěle hodí do každé kuchyně. Dvouřádkový displej v češtině i slovenštině (a dalších 14 světových jazycích) umožňuje lehké ovládání kávovaru. S tímto kávovarem lehce nastavíte intenzitu kávy pouhým stisknutím tlačítka. Tlak 15 bar.

RECENZE A CENY

DeLonghi ECAM 350.55.B – Plnoautomatický kávovar De´Longhi Dinamica ECAM 350.55.B s patentovaným LatteCrema systémem, který připravuje hustou a krémovou mléčnou pěnu při ideální teplotě pro přípravu Vašeho oblíbeného cappuccina nebo latte macchiata, a to pouhým jedním stlačením. Kávovar má zabudovaný 13ti stupňový, tichý, ocelový mlýnek pro použití zrnkové kávy, zásobník má kapacitu 300 gramů. Je možné použít i namletou kávu, ideální například pro bezkofeinovou.
Multifunkční kávovar od renomované italské značky De’Longhi vás zaujme designem, ale také moderním elektronickým ovládáním a propracovanými funkcemi. Kvalita zpracování i dílčích materiálů je na vysoké úrovni, což zajišťuje dlouhou životnost a vysokou odolnost. Chromované detaily příjemně ozvláštňují zevnějšek a dodávají kávovaru luxusní dojem. Největší předností tohoto kávovaru je vysoký standard kvality připravované kávy. Před samotným zahájením přípravy kávy můžete využít vestavěného nahřívače šálků, který zajistí že vaše káva bude mít za každých okolností tu správnou teplotu. Pumpa protlačí horkou vodu skrz mletou kávu ve filtru. Dosahuje tlaku 15 barů, čímž dokáže během krátkého okamžiku extrahovat plnou chuť a bohaté aroma. Vysoký tlak navíc zajišťuje, že se káva nestihne připálit a nedojde tak k případnému znehodnocení chuti kávy. Pokud si potrpíte i na jiné typy kávy, než je klasické espresso, tak jistě oceníte technologii LatteCrema System. Tato funkce dokáže pomocí páry vytvořit z mléka hustou a jemnou pěnu, kterou následně kávovar použije k výrobě kávového nápoje na mléčné bázi, jako je například cappuccino nebo latte macchiato. Elektronický ovládací panel na čelní straně kávovaru se skládá z LCD displeje a několika tlačítek, pomocí kterých snadným stisknutím navolíte vámi požadovaný typ kávy a způsob její přípravy. Displej slouží k zobrazování průběhu aktuálních procesů a indikuje také aktuální režim kávovaru. Při údržbě kávovaru oceníte možnost vyjmout spařovací jednotku a komfortně jí umýt, aniž by bylo nutné složitě manipulovat s celým kávovarem. Spoustu času také ušetří odnímatelná mřížka na odkapávající kávu, kterou lze v případě potřeby umýt v myčce.

RECENZE A CENY

DeLonghi ETAM 29.660.SB – Plně automatický kávovar na mletou a zrnkovou kávu s parní tryskou. De Longhi ETAM 29.660.SB připraví lahodné Caffelatte, Latte Macchiato nebo Espresso macchiatto přesně podle vašich představ. Nadýchanou hustou pěnu s vláčnou chutí zajišťuje patentovaný LatteCrema System. Kávovar zvládne připravit i čaj díky trysce na horkou vodu.
De’Longhi “LatteCrema” System zajistí hustou a krémovou mléčnou pěnu při ideální teplotě pro přípravu Vašeho oblíbeného mléčného nápoje jedním tlačítkem díky patentovanému „LatteCrema System“ obsahuje mléčná pěna mikrobublinky, které zajišťují maximální hustotu pěny při zachování vláčné chuti. nová “Doppio+” funkce pro vychutnání více než dvojitého espressa s extra aroma a extra dávkou energie. tlačítko LONG Coffee pro milovníky americké kávy. nastavte si Váš oblíbený mléčný nápoj v Milk Menu: Caffelatte, Latte Macchiato, Flat White a Espresso macchiatto odnímatelná nádobka na mléko s integrovanou volbou množství mléčné pěny přímo do Vašeho šálku. automatický čistící systém nádobky na mléko. intuitivní dotykový panel s dvouřádkovým displejem a 16 jazykovými mutacemi pro snadné použití. tryska na horkou vodu může být použita pro přípravu čaje nebo jiných horkých nápojů. osobní nastavení kávy je možné tak často, jak si jen přejete a nikdy nebyo jednodušší. Vyberte si z malé, střední nebo velké kávy, zkuste silné nebo velmi jemné aroma, vychutnejste si vysokou, střední, nízkou teplotu. kávovar na zrnkovou i mletou kávu. připravte dva šálky najednou. vestavěný mlýnek na kávu s 13 stupni nastavení mletí. zásobník na kávová zrnka se speciálním krytem pro uchování aroma. vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduché čištění a údržbu. programovatelné nastavení automatického zapnutí a vypnutí. nastavitelná výška adaptéru pro výdej kávy. statistika vydaných šálků. Tlak 15 bar.

RECENZE A CENY

Krups Essential EA810B70 – Plně automatický kompaktní kávovar s parní tryskou pro přípravu cappuccina. Krups EA810B70 Essential Espresso disponuje ovládacím panelem s LED kontrolkami pro jednoduché ovládání, kovovým kónickým mlýnkem se 3 stupni nastavení hrubosti mletí a 10,7litrovou vyjímatelnou nádobou na vodu. Nastavit si můžete hrubost mletí, teplotu vody a objem nápoje přesně podle vaší chuti.
Automatický kávovar od renomované společnosti Krups je skvělým výrobkem pro každého milovníka kávových nápojů, který dokáže ocenit profesionálně připravený šálek kávy. Kávovar má příkon 1 450 W a je vybaven pumpou o maximálním tlaku 15 bar, pomocí níž dokáže přístroj během okamžiku protlačit horkou vodu skrz namletá kávová zrna. To umožňuje extrahovat dokonalou chuť i aroma bez rizika připálení zrn. Voda je ohřívána pomocí moderního termobloku, takže jí budete mít vždy dostatek o správné teplotě, nehledě na to, jestli si připravujete malé esppresso nebo velké lungo.
Tento automatický kávovar umí připravit několik typů kávových specialit, což vyžaduje některé specifické konstrukční prvky. Například výškově nastavitelné trysky, pod něž lze vložit různě vysoké šálky bez rizika znečištění okolí. Trysky jsou k dispozici hned dvě, takže můžete připravovat dvojici nápojů zároveň. Potěší také přítomnost parního pěniče mléka, který vám jistě přijde vhod při šlehání pěny do latte či cappuccina. Pomyslnou třešničkou na dortu je potom paměť pro uložení oblíbených nápojů. Kávovar je vybaven integrovaným mlýnkem z prvotřídní oceli, takže se nemusíte zaobírat mletím zrn – přístroj vše udělá přímo před přípravou daného nápoje ve svých útrobách. Ovládání jednotlivých funkcí je řešeno pomocí několika tlačítek a otočného voliče. I přes kompaktní rozměry vás kávovar nebude omezovat. Nádoba na vodu dosahuje objemu 1,7 l a do nádoby na kávová zrnka lze vložit až 260 g vaší oblíbené kávy. Vysoce kvalitní kovový mlýnek je možné nastavit na tři různé stupně jemnosti mletí. Automaticky přizpůsobuje délku mletí tak, aby použil přesné množství kávy. Jemnější nastavení je vhodné pro espresso s pěnou, naopak hrubší pro povzbuzující kávu. Automatické čištění – nemusíte se o nic starat, spotřebič se vyčistí úplně sám. Nastavíte si automatický program nebo manuálně zapnete proplach spařovací komory a můžete si v klidu vychutnávat svou kávu.

RECENZE A CENY

Philips EP 2230/10 – Automatický kávovar • 3 nápoje • AquaClean filtr • 3stupňové nastavení síly • 12stupňové nastavení mlýnku • 3stupňové nastavení teploty • vyjímatelná spárovací jednotka • objem nádržky na vodu 1,8 l • kapacita kávových zrn 275 g • kapacita nádoby na mléko 0,26 l • kapacita nádoby na odpad 12 porcí • ECO nastavení • energetická třída A • tlak čerpadla 15 barů.
Automatický kávovar Philips EP2230/10 dokáže připravit 3 různé druhy kávových nápojů z mleté i zrnkové kávy. Pochutnat si tak můžete na klasické kávě, Espressu a mléčné kávě. Pokud však nemáte zrovna chuť na kávu, můžete si uvařit jen horkou vodu a připravit si z ní například čaj.
Systém LatteGo míchá mléko a vzduch vysokou rychlostí v kulaté napěňovací komoře a poté bez rozstřiku přidá krémovou vrstvu mléčné pěny v té správné teplotě. K namletí kávy slouží 100% keramické mlýnky, které jsou známé pro svou přesnost a extrémní pevnost. Díky tomu vydrží přípravu až 20 000 šálků nápoje, aniž by se poškodily. Vybrat si můžete z 12 různých stylů mletí, od velmi jemného prášku po nahrubo namletá kávová zrna. Na dotykovém displeji si pomocí funkce MyCoffee Choice můžete nastavit jednu ze 3 různých úrovní síly aromatu a množství kávy. Ať už tedy máte rádi silnou, nebo slabou kávu, vždy si vyberete. Díky této funkci se kávovar hodí nejen do domácnosti, ale i do kanceláře, kde jistě každý ocení, že si může připravit nápoj přesně podle své chuti. Součástí kávovaru je uzávěr Aroma Seal, který snižuje jeho celkovou hlučnost při mletí. Zároveň však chrání nenamletá kávová zrna před ztrátou jejich původního aroma. Funkce Aroma Extract zase zajistí optimální rovnováhu mezi teplotou připravovaného nápoje a extrakcí vůně. AquaClean – patentovaný filtr, který zajistí, že vaše káva bude z chutné a čisté vody, a zároveň chrání kávovar před vznikem vodního kamene. Trvanlivost filtru je až 5000 šálků, poté je potřeba jej vyměnit. Že je potřeba filtr nahradit, poznáte podle upozornění na kávovaru. LatteGo jednotka lze rozebrat na 2 díly, které můžete očistit pod tekoucí vodou nebo v myčce. Srdcem přístroje je však spárovací jednotka, kterou lze z kávovaru jednoduše vyjmou a umýt. Díky tomu je údržba přístroje opravdu jednoduchá a vaše káva tak neztratí nic na své chuti a vůni. Kávovar je vybaven funkcí ECO a spadá do energetické třídy A. Je tedy šetrný k životnímu prostředí i k vašim financím.

RECENZE A CENY

Hodnocení Jak správně vybrat automatické espresso a 7 nejoblíbenějších modelů 2020

Ohodnoťe náš článek Jak správně vybrat automatické espresso a 7 nejoblíbenějších modelů 2020. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasování, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Podobné články k Jak správně vybrat automatické espresso a 7 nejoblíbenějších modelů 2020

Další články s tématikou nákupního rádce:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS