.

Jak vybrat parfém přes internet?

Výběr parfému je vždy dobré provádět osobně, bohužel nám je někdy parfumerie vzdálena, ale i tak si můžete dopřát nový parfém. Výhodou nákupu v kamenné prodejně je okamžité přivonění, které by i tak nemělo vést k nákupu. Parfém je dobré nechat na kůži rozležet minimálně hodinu, a poté se rozhodnout pro nákup. Nákup po internetu je rychlý, šetří váš čas, leckdy i výrazně peněženku. Ale vybrat parfém podle vůně přes internet nemůžete, jak tedy na to?

Jak vybrat parfém

Jako první si můžete číst recenze a komentáře, ale co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Berte to jako odrazový můstek a rovnou hledejte v popisu parfému kompozici parfému. Parfémy jsou tvořeny směsicí prvků s různou prchavostí. Kvalitní parfémy mají dokonalou kompozici, aby všechny vůně vytvořily harmonický průběh napříč hlavou, srdcem i základem. U dobrých eshopů naleznete vždy uvedenou celou kompozici.

  • HLAVA – 1.fáze – vůně kterou cítíte odezní velmi rychle.
  • SRDCE – 2.fáze – vůně se rozvine do pár minut a vytvoří charakter vůně
  • ZÁKLAD – 3.fáze – je složen z pomalu prchavých látek a vydrží nejdéle. V případě kvalitních parfémů několik hodin, na oblečení i několik dnů.

Vyhledejte si u svých oblíbených parfémů jejich vonnou kompozici a dostanete výčet vůni, které jsou vám příjemné. To samé lze udělat i s vůní, která vám nesedí, nebo rovnou působí bolehlav. Berte to jako odrazový můstek pro vybírání parfému přes internet a již nebudete muset navštěvovat kamenné prodejny.

Slevy na parfémy

Oblíbené pánské parfémy

Oblíbené dámské parfémy

Ohodnoťte článek o výběru parfému

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Další články nákupního rádce

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS