.

Jaký vybrat vysavač do domácnosti se zvířetem

Máte doma čtyřnohého kamaráda? Soužití se psem nebo kočkou přináší mnoho krásného, ale také i pár nepříjemností. Jednou z nich je vypadávání chlupů. Když jim začne línat srst, tak se vaše domácnost pravidelně utápí v nánosu chlupů. Chlupy tak máte v koberci, na sedačce v posteli. Psí chlup se do sedačky i koberce může zapíchnout jako jehla, obyčejný vysavač může mít s odstranění problém.

Jaký vysavač vybrat?

Na účinný boj s chlupy potřebujete kvalitního pomocníka do domácnosti, konkrétně výkonný vysavač na zvířecí chlupy. V nabídce naleznete vysavače, které jsou speciálně určeny do domácností se zvířaty, rychle a efektivně vám pomohou odstranit každý chlup a pomohou vám udržet váš domov neustále čistý a bezpečný.
Na odstranění chlupů z koberců zvolte vysavač s dostatečným výkonem a velkým turbo kartáčem. Turbokartáč díky rotaci nástavce se štětinami odstraní nejen chlupy, ale i nečistoty zašlapané v koberci. Na odstranění chlupů z pohovek, čalounění, postelí vám postačí mini turbokartáč. Pomohou také výkonné filtry, které zvládnou vysát i mikročástečky nečistot, které mohou doma dráždit alergiky.

Vysavače pro domácnost se zvířaty 5 top modelů dle Heureka.cz

Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care RO6477EA – výkonný vysavač s maximální energetickou účinností AAAA. Díky filtraci se třemi úrovněmi je vhodným pomocníkem nejen pro majitele domácích mazlíčků, ale i pro alergiky, protože kromě nečistot a zvířecích chlupů dokáže zachytit i alergeny.Vysavač má velkoobjemový samouzavíratelný 4,5litrový sáček na prach a bohaté dodávané příslušenství.
více info

Xiaomi Mi Robot Vacuum – robotický vysavač pro domácnost se zvířaty disponuje vysoce inteligentním vybavením s třemi procesory, špičkovým algoritmem i několika senzory a funkcí vytírání. Díky mobilní aplikaci ho můžete ovládat na dálku. Díky výšce 9,6 cm se vejde i pod nábytek. Orientaci v prostoru mu umožňuje 12 senzorů, navíc dokáže detekovat i překážky.
více info

TESLA RoboStar T30 – robotický vysavač pro domácniost se zvířaty který dokáže zároveň vysávat i vytírat. Přístroj se pohybuje sám, zvládne přejet i nízké prahy, přechodové lišty, opatřen je řadou snímačů, takže nespadne ze schodů ani do ničeho nenarazí. Díky dvojici antistatických štětinových bočních kartáčků, vyčistí i hůře přístupná místa, jako je okolí nábytku, podél stěn, rohy místností atd. Vysavač disponuje Hepa filtrem, který zachycuje jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. Pomocí základního filtru jsou zadržovány největší nečistoty.
více info
https://vysavace.heureka.cz/tesla-robostar-t30/

Rowenta X-trem Power Cyclonic Home & Car RO6963EA – bezsáčkovým vysavačem s XL objemem nádoby na prach s účinností 4A . Výkonná sací hubice Deep Clean Head odstraní jak hluboké nečistoty z koberců, tak velké množství prachu z tvrdého povrchu. Výrobek navíc nabízí 2 stupně filtrace: Pěnový filtr umístěný před motorem – vysoce účinný filtr na výstupu vzduchu, který zachycuje i ty nejmenší částice prachu emitované motorem. Až 99,98 % vysátého prachu je odfiltrováno.
více info

Rowenta Clean and Steam RY7557WH – vysavač a parní mop v jednom. Přístroj vysává a pomocí páry čistí tvrdé podlahy jediným pohybem, eliminuje až 99 % bakterií bez použití chemických čisticích prostředků. Sací hubice je navržena pro přirozený pohyb vpřed a vzad jako při vysávání. Prach z podlahy je odstraněn vždy před jejím parním čištěním.
více info

Ohodnoťte článek o vysavačích do domácnosti se zvířetem

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Další články nákupního rádce

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS