.

Návod na domácí tělové máslo

Stále více žen nachází oblibu v přírodní kosmetice, kterou si vyrobí doma. Většina prodávaných přípravků obsahuje chemické přísady, barviva a parfemace, které mohou způsobovat alergické reakce. Přírodní domácí kosmetika využívá dostupné suroviny, které máte doma, nebo jsou běžně k sehnání v obchodech.

Vyrobte si s námi domácí tělové máslo s vůní perníku!

Přírodní tělová másla neobsahují vodu, takže se do pokožky lépe vstřebávají. Obsahují velké množství mastných kyselin, pomáhají hydratovat, zjemňují pokožku, zmírňují její podráždění a navíc neucpávají póry. Přírodní tělové máslo si dokáže doma vyrobit každá z vás. Je to opravdu jednoduché.

Suroviny

½ hrnku bambuckého másla
½ hrnku kokosového oleje
2 lžičky strouhaného zázvoru
1 lžičku skořice
2 lžičky vanilkového extraktu

Postup

Do malého hrnce vložte bambucké máslo a kokosový olej a na mírném plameni zahřívejte, než se rozpustí a spojí v jednu hmotu. Poté sundejte a nechte vychladnout na pokojovou teplotu. Vychladlou směs přendejte do mísy a dejte ji tak na 15 – 20 minut do lednice. Poté přidejte zbývající ingredience a mixujte ručním mixérem 2 -3 minuty, dokud nebude směs dostatečně našlehaná. Našlehané tělové máslo vložte do uzavíratelné nádoby. Takto připravené šlehané máslo můžete skladovat při pokojové teplotě až 6 měsíců.

Ohodnoťte článek o výrobě tělového másla

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Další články nákupního rádce

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS