.

Vybíráme granule pro kočky + srovnání 15 oblíbených granulí

Máte doma kočičího mazlíčka? Víte jak správně vybrat suché krmivo pro kočky?

Kočka není pes, její trávicí systém je odlišný na to myslete při výběru krmiva.
Kočka je masožravec, který k životu nutně potřebuje bílkoviny, z níž přijímá důležité látky. Nikdy nedávejte kočce krmivo pro psy i v případě, že by jí chutnalo. Při výběru krmiva se dívejte především na složení.

V garanulích pro kočky by mělo být hlavní složkou maso. Ve složení je maso uvedeno na prvním místě. Při výběru zohledněte věk kočky a případně její specifické potřeby.
Pokud máte doma koťátko, potřebuje k růstu větší množství živin. Krmiva, která jsou pro ně vhodná poznáte tak, že mají v názvu označení Kitten. Kolem prvního roku, kdy kočka dospěje můžete začít krmit granulemi pro dospělé kočky které jsou označeny Adult. Od 8 let věku, kdy už je kočka starší krmte granulemi Senior.

Kastrované kočky mají speciální krmiva, která podporují správné fungování močového ústrojí. Kočky žijící výhradně doma potřebují krmiva se zvýšeným obsahem vlákniny, které zabraňují zažívacím potížím a tvorbě trichobezoárů. (spolykané chlupy, které tvoří v zažívacím traktu smotky). Pro citlivé a alergické kočky jsou hypoalergenní granule.
Pro dlouhosrsté kočky jsou vhodná speciální krmiva, která mají příznivý vliv na zdraví kůže a srsti.

Granule pro kočky jsou rozdělená na různé kvality.

Economy – jsou krmiva která bývají k dostání v potravinových řetězcích a mají velmi malý podíl masa. Jsou dobarvované potravinářskými barvivy a ochucovány solí.
Premium – mají vyvážený poměr živin
Superpremium – jsou krmiva vysoké kvality s vysokým podílem masa a přídavky které zlepšují kondici kočky, jako je například lososový olej na podporu srdce a srsti.
Holistická krmiva – jsou vhodná pro alergické kočky. Jedná se o krmiva vyráběná z čerstvého masa, bezobalná, ze surovin prvotřídní kvality. Obsahují antioxidanty a vitamíny.

Nejprodávanější granule pro kočky

15 nejoblíbenějších granulí pro kočky

Ohodnoťte článek o kočičích granulích

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Další články nákupního rádce

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS