.

Vybíráme vhodný chytrý náramek

Vybíráme vhodný chytrý náramek

Vybíráte chytrý náramek a nevíte si rady? K čemu vlastně takový náramek slouží?

Na trhu se objevila široká škála chytrých náramků, jejich cenová hladina se pohybuje od několika stovek do pár tisíc korun.

Chytré náramky – základní funkce

Chytré náramky lze zakoupit v různých barevných variantách a velikostech. Využijete je při sportu i během běžného dne. Disponují funkcemi jako je například měřič tepové frekvence, krokoměr, vypočítávají množství spálených kalorií.  Při spárování s mobilním telefonem si můžete nastavit funkce GPS a notifikace o příchozích hovorech. Na příchozí hovory či SMS vás náramek upozorní svými vibracemi.

Náramky umí sledovat i veškeré běžné denní činnosti. Některé modely disponují sledováním spánkové aktivity a na rozdí od klasického budíku vás budí vibracemi.

Pro úplné zobrazení naměřených a vypočítaných hodnot pak slouží aplikace v mobilním telefonu nebo software v počítači.               Před koupí chytrého náramku si ověřte zda je váš chytrý telefon vybaven bluetooth 4.0, operační systém Android verze 4.3 nebo vyšší, u iOS je záruka snadného propojení verze 7.0, aby váš chytrý náramek mohl komunikovat mobilem jsou tyto aplikace podmínkou.

Náramky jsou dodávány buď s nabíjecí baterií, nebo s klasickou knoflíkovou nenabíjecí baterií. Nabíjecí baterie udrží náramek v provozu jen v řádu dnů, zatímco nenabíjecí půl roku až jeden rok. Náramky mají velmi pěkný design. Nízká hmotnost a dobře čitelný displej zaručují jejich pohodlné nošení.

Chytré náramky – něco navíc

Pokud  máte rádi vodní sporty, zaměřte se při výběru na vodotěsné náramky. Vodotěsný náramek musí  disponovat certifikací deklarující vodotěsnost.

Pokoušíte se shodit nějaké to kilo navíc? Chytrý náramek vám pomůže a stane se vaším osobním trenérem. Denně vám ukáže výsledky o aktivitě. Pokud je vaše fyzická aktivita nízká, tak vás náramek sám upozorní, že je potřeba trochu protáhnout tělo.

Chytré náramky ve slevě

Nejoblíbenější chytré náramky

Top 1 – Xiaomi Mi Band 2
Top 2 – UMAX U-Band 107 Plus HR

Top 3 – Huawei Band 2 Pro

Top 4 – Lamax BFit

Top 5 – LAMAX BFit

Hodnocení Vybíráme vhodný chytrý náramek

Ohodnoťe náš článek Vybíráme vhodný chytrý náramek. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasování, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Podobné články k Vybíráme vhodný chytrý náramek

Další články s tématikou nákupního rádce:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS