Zákazníky nejoblíbenější sportovní hodinky

,
Zákazníky nejoblíbenější sportovní hodinky

Sportovní hodinky jsou velmi univerzální zařízení, která se skvěle hodí na běhání, jízdu na kole nebo plavání. Pokud tápete, jaké chytré hodinky vybrat, jste na správném místě. Připravili jsme pro vás výběr oblíbených sportovních hodinek pro aktivní lidi. Podívejte se na náš žebříček sportovních hodinek.

Jaké sportovní hodinky si vybrat?

Dobré sportovní hodinky by měly poskytovat potřebné informace, které vám umožní sbírat cenná data během tréninku. V první řadě se vyplatí podívat se na kvalitu zpracování hodinek. Obvykle jsou obručky vyrobeny z oceli, což zaručuje dobrou odolnost proti poškození. Nejvyšší modely navíc nabízejí safírové sklíčko odolné proti poškrábání.
Hodinky pro sportovce by také měly mít velkou baterii, která umožní alespoň pár dní práce na jedno nabití. Pro mnoho uživatelů jsou doplňkové funkce u tréninkových hodinek nezbytné. Většina modelů nabízí multisportovní funkce. Můžete si tak upravit tréninkové sestavy pro běh nebo jízdu na kole.
Producenti poskytují sportovcům přístup na své webové stránky, kde mohou pečlivě analyzovat každou aktivitu a plánovat další. Jedná se o velmi dobré a užitečné řešení zejména pro amatéry.
Do našeho žebříčku nejlepších sportovních hodinek jsme vybrali ty nejzajímavější modely nabízející různé funkce. Každý by si měl najít to, co mu vyhovuje.

Model značky Garmin jsou sportovní hodinky, které otevírají žebříček.
Hodinky Garmin se stanou vaším malým osobním trénérem. Vybírat můžete z velkého množství nejrůznějších sportů od běhu přes golf až po veslování. Kromě vzdálenosti hodinky rozeznají i stoupání a klesání, takže můžete svůj výkon sledovat také při lezení nebo lyžování. Garmin Fenix6 vám podle aktuální kondice připraví denní tréninkový plán a po každém cvičení si můžete prohlédnout detailní rozbor vašeho výkonu.
Hodinky Garmin Fénix s prémiovými funkcemi vám umožní trénovat ještě efektivněji – doporučí vám totiž optimální tempo s ohledem na výškový profil na plánované trase a následně podrobně vyhodnotí vaše výsledky při běhu i cyklistice. Získáte tak osobního kouče, který vám pomůže udržet skvělé výsledky. Zároveň můžete využít integrované topografické, lyžařské a golfové mapy ze sportovních středisek celého světa. Pokud budete chtít při tréninku poslouchat hudbu, můžete si ji stáhnout přímo do paměti hodinek, telefon s sebou brát nemusíte.

Garmin 6X disponuje velkorysým displejem o průměru 1,4 palce. K dispozici tak máte o 36 % více místa, než u ostatních modelů řady Fénix. Nebojte se, že by větší rozměr ubyl na odolnosti – hodinky splňují americké vojenské normy odolnosti proti výkyvům teplot, mechanickým nárazům a vodě.
Sledovat můžete také kvalitu spánku, dechovou frekvenci, saturaci krve kyslíkem nebo hladinu stresu. Na základě všech naměřených údajů vám regenerační asistent připraví délku odpočinku po každém tréninku. Zaznamenávat můžete i pitný režim.

Nejoblíbenější sportovní hodinky dle recenzí uživatelů

Top produkty

Garmin fenix6X PRO

Garmin fenix6

Garmin Instinct Solar

Garmin fenix6 PRO Sapphire

Garmin Instinct 2 Solar

Top cena/ výkon

Polar Vantage M2

Garmin Forerunner 935

Pro nenáročné

Garmin Forerunner 45S

Přesné měření tepu

Suunto 9 Baro

Starší řada

Garmin fenix5 Plus

Hodnocení Zákazníky nejoblíbenější sportovní hodinky

Ohodnoťe náš článek Zákazníky nejoblíbenější sportovní hodinky. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Podobné články k Zákazníky nejoblíbenější sportovní hodinky

Další články s tématikou nákupního rádce:

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS