Zaručený úspěch: svatby na jižní Moravě

Zaručený úspěch: svatby na jižní Moravě

Sháníte-li místo pro váš velký den, už nemusíte. Svatby uspořádané v Hájenka Parku v srdci jižní Moravy se stanou nezapomenutelným zážitkem jak pro novomanžele, tak pro svatebčany.

Každá svatba na Hájence je jiná. A to protože každý pár je jiný. V Hájenka Parku si zakládají na osobním přístupu ke každému páru snoubenců. Každého zájemce čeká jako první nezávazná schůzka, během které upřesní své představy o svatbě a dostane také konkrétní nabídku. Ta zohlední všechny jeho požadavky a přání.

A jaké svatby na jižní Moravě mohou být?

Hájenka Park se nachází nedaleko Lednicko-Valtického areálu. Samotný park je plný zeleně, zajímavé architektury a nabízí velké množství aktivit na zaplnění času po samotném obřadu. Najdete zde dokonce lanové centrum, může tak být postaráno i o zábavu pro odvážnější svatebčany. A pokud se rozhodnete zvolit pro svůj velký den právě tento areál na jižní Moravě, bude vše zařízené – od samotného obřadu, přes focení až po catering a organizovanou zábavu.

O jídlo se postará bistro La Foret, které se nachází přímo v areálu. Jeho nabídka je široká a vybere si z ní každý. A abyste se nemuseli zbytečně stresovat ze sestrojování svatebního menu, nabízí bistro několik osvědčených kombinací, ze kterých můžete vybírat. Případně objednejte catering formou rautu. Tato varianta je čím dál populárnější.

Kapacita zahradních prostor je až 250 lidí. Vaše svatba tak může být doopravdy velkolepá. Pro všechny hosty dokáží v Hájence zajistit program. A to jak pouze pro dospělé a pouze pro děti, tak i společné pro všechny věkové kategorie. Pro každého účastníka svatby je možné zajistit externí ubytování, pokud by to po obřadu měli domů daleko.

Právě pro individuální přístup ke každé svatbě se Hájenka Park na jižní Moravě stala vyhledávaným místem. Neváhejte pro ani vy.

Hodnocení Zaručený úspěch: svatby na jižní Moravě

Ohodnoťe náš článek Zaručený úspěch: svatby na jižní Moravě. Pomohl vám se v tematu zorientovat? Nabídl vám vhodné produkty ke koupi?

5 hvězdiček = nejlepší

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Podobné články k Zaručený úspěch: svatby na jižní Moravě

Další články s tématikou nákupního rádce:

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


123 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS