.

Sháníte český návod k pračce QUIGG MW1-F?

QUIGG MW1-F – český návod

Předtím, než uvedete svou novou pračku QUIGG MW1-F do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku QUIGG MW1-F obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod QUIGG MW1-F

Pokud se nám nepodaří český návod k pračce QUIGG MW1-F dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Automatická pračka QUIGG MW1-F – informace

QUIGG MW1-F návod, fotka

  • český návod k výrobku QUIGG MW1-F vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Quigg > Automatické pračky

základní info o QUIGG MW1-F
cena od 1389 Kč

QUIGG MW1-F popis, recenze, obchody

Recenze a poradna QUIGG MW1-F
Parametry QUIGG MW1-F
Obchody s produktem QUIGG MW1-F

Elektrická mini pračka - QUIGG MW1-F Už vás nebaví prát prádlo v ruce, nebo máte jen malé množství prádla? Zvolte minipračku!   Minipračka vypere všechny druhy materiálů, jako vlnu, bavlnu, polyester. Velice jednoduše se používá a je možné na ni přesně nastavit dobu a intenzitu praní. Ideální pro letní byty, chaty, chalupy a studentské koleje.   Kapacita 1,8 - 2,5 kg prádla. Prádlo je střídavě obousměrně otáčeno: garantován lepší výsledek praní. Jednoduchá obsluha: naplnit teplou vodou a nastavit délku praní. Vyrobená z průhledné vysoce kvalitní umělé hmoty, zavírací víko. Šroubový plnící otvor a vypouštěcí hadice na vodu. Usnadňuje nepříjemné ruční praní nebo praní prádla na cestách. Ekologicky šetrná s minimální spotřebou energie, vody a pracího prášku. Snadná údržba, manipulace, instalace. Zabere extrémně málo místa. 15-ti minutový časovač. Barva: bílá/ modrá.   Rozměry balení (š x h x v): 36,5 x 41 x 48,5 cm Hmotnost: 4.9 kg Příkon: 140 W   Tip Prádlo perte raději v několika skupinách, lépe se vypere a navíc si budete jisti, že se vzájemně neobarví. Pračku si postavte před praním na místo, kde budete moci vodu vypustit. Vyhnete se tak pracnému přenášení plné pračky k odpadu.  
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS