.

Sháníte český návod k mikrofonu Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3?

Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 – český návod

Předtím, než uvedete svůj mikrofon Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod k Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3

Pokud se nám nepodaří český návod Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 – informace

    • český návod k výrobku Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 vám ze zákona musí přibalit prodejce
    • výrobce a řada: Samson mikrofony
  • cena Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3: 7 990 Kč

Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 základní info
nejlepší cena

Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3
Parametry Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3
Obchody s produktem Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3

Mikrofon Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 - návod, manuál, příručka

Recenze Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3

Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 manuál

Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 uživatelská příručka

Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset E3 pdf

Bezdrátový hlavový set Bezdrátový systém Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset udělá šťastný především instruktory fitness, kteří potřebují ke skvělému výkonu maximální volnost... celá specifikaceBezdrátový hlavový set Bezdrátový systém Samson AirLine 77 AH7 Fitness Headset udělá šťastný především instruktory fitness, kteří potřebují ke skvělému výkonu maximální volnost pohybu. Při náročných cvičeních už vám nebude překážet žádný kabel vedený podél těla nebo vysílač připevněný za kus oblečení. Kondenzátorový mikrofon Samson QE s miniaturním vysílačem AH7 na zadní straně ovládáte pomocí dvou přepínačů Power a Mute. Vysílač je nápájen AAA baterií s vydrží až 8 hodin provozu. Osmičková směrová charakteristika zajišťuje zřetelný a křišťálový zvuk i při těch nejnáročnějších fitness figurách. Od přijímače se můžete vzdálit až na 90 metrů a signál bude stále silný. Přijímač CR77 nabízí dvě interní antény a intuitivní ovládání pro okamžité připojení bezdrátového mikrofonu. Přední strana přijímače disponuje LED ukazately RF signálu a hlasitosti, ovladačem Volume a potenciometrem Squelch pro ovládání rozsahu mikrofonu a následnou eliminaci okolního ruchu. Zadní strana nabízí XLR a Jack výstup pro připojení do dalšího zařízení a přepínač výstupního signálu Mic/Line. Součástí balení je napájecí adaptér a audio kabel. Pro montáž do racku je možné dokoupit přídavný držák RK55.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS