.

Sháníte český návod k televizi Samsung HG32EA590?

Samsung HG32EA590 – český návod

Předtím, než uvedete svojí televizi Samsung HG32EA590 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Samsung HG32EA590 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Samsung HG32EA590

Pokud se nám nepodaří český návod k televizi Samsung HG32EA590 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Televize Samsung HG32EA590 – informace

Samsung HG32EA590 návod, fotka

  • český návod k výrobku Samsung HG32EA590 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Samsung > Televize

základní info o Samsung HG32EA590
cena od 17112 Kč

Samsung HG32EA590 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Samsung HG32EA590
Parametry Samsung HG32EA590
Obchody s produktem Samsung HG32EA590

Hotelový televizor Samsung HG32EA590 Samsung HG32EA590 je hotelový televizor se SMART funkcemi, který je vhodný do pokojů v hotelu, penzionu či apartmánu. Jedná se o televizi s LED podsvícením, Smart funkcemi a Full HD rozlišením. Hotelový televizor je navržen pro snadné použití. Úsporná LED technologie Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů a především úspory. Televizor s LED technologií dosahuje vyššího dynamického kontrastu a lepšího podání barev. Současně technologie šetří životní prostředí. Lynk SINC Díky interaktivnímu hotelovému řešení Lynk SINC lze provozovat premiové hotelové funkce přímo na TV obrazovce. Protože je komunikační hardware umístěn přímo v televizích, není nutné instalovat a udržovat externí SBB, snižují se tak pořizovací či provozní náklady. Toto interaktivní řešení umožňuje doručování přizpůsobeného obsahu přímo na televizní obrazovce. Pomáhá posílit značku hotelu a poskytnout hotelové informace. Pomocí komunikace přes IP lze poskytnout IPTV kanály a různé vlastní druhy obsahů. Lynk REACH Technologie Lynk REACH je vzdálené softwarové řešení, které pomáhá spravovat a distribuovat obsah na pokoje pro hosty bez nutnosti osobní návštěvy pokoje. Jedná se také o hotelový informační systém, který poskytne Vašim hostům hotelové informace pomocí televizní obrazovky. Klíčové vlastnosti Samsung HG32EA590 řady A590 nabízí Smart funkce, Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů s úhlopříčkou obrazovky 32 palců (81 cm). Televizor je vybaven digitálním pozemním, kabelovým a satelitním tunerem (DVB-T/C/S2). O zvukový doprovod při sledování filmů a pořadů se starají základní reproduktory. TV je vybaven vzdálenou správou Lynk REACH, webovým prohlížečem, interaktivním hotelovým řešením Lynk SINC a nabízí jednoduchý design.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS