.

Sháníte český návod k mixéru/šlehači Sencor SBL 2550?

Sencor SBL 2550 – český návod

Předtím, než uvedete mixér/šlehač Sencor SBL 2550 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod k Sencor SBL 2550 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Sencor SBL 2550

Pokud se nám nepodaří český návod Sencor SBL 2550dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Sencor SBL 2550 – informace

  • český návod k výrobku Sencor SBL 2550 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Sencor Mixéry/šlehače
  • Barva: Šedá
  • Druh: stolní
  • Počet rychlostí: 1
  • Regulace rychlosti: ne
  • Materiál: Tritan
  • Cena Sencor SBL 2550: 1 199 Kč

Sencor SBL 2550 základní info
nejlepší cena

Sencor SBL 2550 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Sencor SBL 2550
Parametry Sencor SBL 2550
Obchody s produktem Sencor SBL 2550

Mixer/šlehač Sencor SBL 2550 - návod, manuál, příručka

Recenze Sencor SBL 2550

Sencor SBL 2550 manuál

Sencor SBL 2550 uživatelská příručka

Sencor SBL 2550 pdf

Připravte si čerstvé nápoje z ovoce a zeleniny, které jsou ideální a chutnou svačinkou pro děti i dospělé a dodají tělu potřebné vitamíny, minerály a další nutriční složky. celá specifikacePřipravte si čerstvé nápoje z ovoce a zeleniny, které jsou ideální a chutnou svačinkou pro děti i dospělé a dodají tělu potřebné vitamíny, minerály a další nutriční složky, jež ke správnému fungování potřebuje. Společnost Sencor vytvořila smoothie mixér, s nímž je zpracování surovin otázka několika málo vteřin. O kvalitní zpracování potravin se starají čtyři snímatelné nože z nerezové oceli s vrstvou titanu, které brání ztrátě enzymů a vitamínů a redukují oxidaci výživných koktejlů. Vyzkoušejte pulzní spínač pro ještě efektivnější promixování surovin. V balení najdete celkem pět lahví, ve kterých nápoj rovnou připravíte. Pak stačí nože vyměnit za víko s otvorem na pití a můžete vyrazit do školy či do práce. Nechybí ani univerzální mlýnek, s nímž zpracujete ořechy, bylinky, kávu i koření.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS