.

Sháníte český návod k pračce SHARP ES GFD7104W3?

SHARP ES GFD7104W3 – český návod

Předtím, než uvedete svou novou pračku SHARP ES GFD7104W3 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku SHARP ES GFD7104W3 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod SHARP ES GFD7104W3

Pokud se nám nepodaří český návod k pračce SHARP ES GFD7104W3 dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Automatická pračka SHARP ES GFD7104W3 – informace

SHARP ES GFD7104W3 návod, fotka

  • český návod k výrobku SHARP ES GFD7104W3 vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Sharp > Automatické pračky

základní info o SHARP ES GFD7104W3
cena od 9990 Kč

SHARP ES GFD7104W3 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna SHARP ES GFD7104W3
Parametry SHARP ES GFD7104W3
Obchody s produktem SHARP ES GFD7104W3

ES-GFD7104W3 Allergy Smart Tento speciální program ověřený Allergy UK odstraňuje během praní vybrané alergeny a bakterie a tak pečuje jak o vaše prádlo, tak i o vaši rodinu. Doublejet Tento jedinečný patentovaný systém používaný ve spotřebičích Sharp má dvojité trysky, které vstřikují vodu a čisticí prostředek přímo do prádla a tak snižují spotřebu vody a úsporu energie. Eco-logic Už nemusíte čekat, až budete mít dostatek špinavého oblečení, kterým pračku zcela zaplníte, tento systém zjistí kdy je pračka naplněna poloviční náplní a zkrátí dobu trvání programu a množství spotřebované vody. Ochrana před tvorbou pěny Příliš velké množství pěny v pračce může zabránit tomu, aby se prádlo řádně vypralo, systém ochrany zajistí, že tyto bubliny nebudou problémem. Plně grafický displej Jeho prostřednictvím vás pračka informuje o všem, co se děje, jde o rychlý způsob kontroly nastavení a vždy budete vědět, kolik času zbývá do dokončení cyklu. Ochrana před přetečením V domácnostech se stávají nehody, ale funkce Ochrany před přetečením si klade za cíl udržet jejich výskyt na minimu. V případě problému s přívodem vody se automaticky aktivuje odsávací čerpadlo. Bezpečnost především Automatický zámek dveří a dětský zámek ovládacího panelu, který pračku chrání před zvídavými dětmi - Sharp vždy klade bezpečnost na první místo, a to u všech svých spotřebičů.

Recenze SHARP ES GFD7104W3

SHARP ES GFD7104W3 manuál

SHARP ES GFD7104W3 uživatelská příručka

SHARP ES GFD7104W3 pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS