.

Sháníte český návod k vysavači Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE?

Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE – český návod

Předtím, než uvedete vysavač Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod k Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE

Pokud se nám nepodaří český návod Shop-Vac MICRO 16 PORTABLEdohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE – informace

  • český návod k výrobku Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Shopvac Vysavače
  • Barva: Černá
  • Druh: klasické
  • Napájení: #EANF#
  • Cena Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE: 1 712 Kč

Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE základní info
nejlepší cena

Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE
Parametry Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE
Obchody s produktem Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE

Technické parametry: Příkon: 1400 W 16 litrová plastová nádrž. Podtlak: 2039 kPa Proud vzduchu: 2.83 m³/min Sací výkon: 280 W Všeobecné vlastnosti: Malý a lehký vysavač na vysávání suchého a mokrého odpadu. S vysavačem Micro 16 Portable dokážete vysát prach a špínu z koberců a ještě k tomu odstranit mokré nečistoty. Užitnou hodnotu zvyšuje možnost zavěšení na zeď. Pevné mohutné madlo. Vysavač je vhodný všude kde je požadován velký výkon a spolehlivost. Balení obsahuje: Sací hadice délka 2,1 m , průměr 32mm. 3 bezešvé roury z plastu. Hubice přepínací na různé povrchy. Oválná hubice – kartáč. Kazetový filtr. Hubice na úzké prostory. Štěrbinová hubice. Pytel na odpad. Závěsná konzole na zeď. Transportní kolečka.

Recenze Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE

Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE manuál

Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE uživatelská příručka

Shop-Vac MICRO 16 PORTABLE pdf

Technické parametry: Příkon: 1400 W 16 litrová plastová nádrž. Podtlak: 2039 kPa Proud vzduchu: 2.83 m³/min Sací výkon: 280 W Všeobecné... celá specifikaceTechnické parametry: Příkon: 1400 W 16 litrová plastová nádrž. Podtlak: 2039 kPa Proud vzduchu: 2.83 m³/min Sací výkon: 280 W Všeobecné vlastnosti: Malý a lehký vysavač na vysávání suchého a mokrého odpadu. S vysavačem Micro 16 Portable dokážete vysát prach a špínu z koberců a ještě k tomu odstranit mokré nečistoty. Užitnou hodnotu zvyšuje možnost zavěšení na zeď. Pevné mohutné madlo. Vysavač je vhodný všude kde je požadován velký výkon a spolehlivost. Balení obsahuje: Sací hadice délka 2,1 m , průměr 32mm. 3 bezešvé roury z plastu. Hubice přepínací na různé povrchy. Oválná hubice – kartáč. Kazetový filtr. Hubice na úzké prostory. Štěrbinová hubice. Pytel na odpad. Závěsná konzole na zeď. Transportní kolečka.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS