.

Sháníte český návod k chladničce Smeg FAB5RBL?

Smeg FAB5RBL – český návod

Předtím, než uvedete svojí ledničku, chladničku Smeg FAB5RBL do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Smeg FAB5RBL obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Smeg FAB5RBL

Pokud se nám nepodaří český návod k ledničce, chladničce Smeg FAB5RBL dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Chladnička Smeg FAB5RBL – informace

Smeg FAB5RBL návod, fotka

  • český návod k výrobku Smeg FAB5RBL vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Smeg > Chladničky

základní info o Smeg FAB5RBL
cena od 21721 Kč

Smeg FAB5RBL popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Smeg FAB5RBL
Parametry Smeg FAB5RBL
Obchody s produktem Smeg FAB5RBL

Volně stojí chladnička Smeg FAB5RBL MINIBAR ve stylu 50. let, barva černá, spotřeba energie 275 kWh za rok,  objem chladničky 31 litrů, hlučnost 29 dB, absorbční chlazení, 2 rošty, výška 73 cm.   Monoklimatická chladnička SMEG FAB5RBL je v černá barvě, má energetickou třídu D, spotřeba energie je 275 kWh ročně. Celkový objem ledničky je 31 litrů. Hlučnost 29 dB (A). Klimatická třída SN-T. Objem chladničky je 31 litrů a umožňuje automatické odmrazování. LED vnitřní osvětlení, V chladničce jsou 2 skleněné poličky, 2 odkládací rošty, 2 poličky ve dveřích.   PRAVÉ OTVÍRÁNÍ - PANTY NA PRAVÉ STRANĚ energetická třída D celkový objem 31 litrů výška 73 cm spotřeba 275 kWh 2 nastavitelné odkládací rošty Vybavení Interiéru ​​dveří:   1 polička s chromovaným ochranným zábradlím  1 police na láhev s chromovým zábradlím objem chladničky 31 litrů černá barva rozměr (vxšxh) 71,4-73x40,4x52 cm - včetně madla 535 cm   U nás na prodejně showroom spotřebičů Smeg Dodání 7 - 10 pracovních dnů z externího skladu.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS