.

Sháníte český návod k fotoaparátu Sony Cyber-Shot DSC-HX60V?

Sony Cyber-Shot DSC-HX60V – český návod

Předtím, než uvedete svůj foťák Sony Cyber-Shot DSC-HX60V do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Sony Cyber-Shot DSC-HX60V obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Sony Cyber-Shot DSC-HX60V

Pokud se nám nepodaří český návod k digitálnímu fotoaparátu Sony Cyber-Shot DSC-HX60V dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Digitální fotoaparát Sony Cyber-Shot DSC-HX60V – informace

Sony Cyber-Shot DSC-HX60V návod, fotka

  • český návod k výrobku Sony Cyber-Shot DSC-HX60V vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Sony > Digitální fotoaparáty

základní info o Sony Cyber-Shot DSC-HX60V
cena od 5990 Kč

Sony Cyber-Shot DSC-HX60V popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Sony Cyber-Shot DSC-HX60V
Parametry Sony Cyber-Shot DSC-HX60V
Obchody s produktem Sony Cyber-Shot DSC-HX60V

S tímto digitálním fotoaparátem si můžete snímat s naprostou přesností. Pro zachycení přesných detailů scény je fotoaparát vybaven 30x optickým zoomem, 20,4MP snímačem CMOS Exmor R a stabilizací obrazu. Verze HX60V je obohacena o GPS jednotku. S tímto digitálním fotoaparátem si můžete snímat s naprostou přesností. Pro zachycení přesných detailů scény je fotoaparát vybaven 30x optickým zoomem, 20,4MP snímačem CMOS Exmor R a stabilizací obrazu. Verze HX60V je (oproti modelu HX60) obohacena o GPS jednotku. Stabilní záběr i při přiblížení Objektiv Sony G s 30x optickým zoomem je skvělý pomocník při fotografování divoké přírody, západů slunce a podobných záběrů v naprosto čisté kvalitě. Optický stabilizátor SteadyShot vyrovnává otřesy způsobené chvěním ruky a výsledkem je úžasně ostrý obraz v celém ohniskovém rozsahu. Sledujte akci Pro přesný a čistý snímek je fotoparát vybaven funkcí uzamknutí automatického ostření, která upravuje velikost cílového záběru podle charakteristik objektu. Fotografování vyšší úrovně Pomocí voliče režimů si můžete nastavit clonu nebo prioritu závěrky a upravit nastavení tak, aby vám co nejlépe vyhovovalo. Otočným ovladačem kompenzace expozice upravíte množství světla ve snímku. K fotoaparátu je možné připojit celou řadu příslušenství - externí blesky, studiové mikrofony, elektronické hledáčky a další. Kompaktní design a pohodlný úchop umožňuje jednoduchou manipulaci za všech okolností. S výklopným bleskem umístěným na horní straně fotoaparátu získáte jasné a čisté snímky i ve tmě. Vaše režisérské já má volné ruce Stačí stisknout vyhrazené tlačítko pro nahrávání videa a pořídíte čistý a ostrý záznam v rozlišení Full HD. Vytvářejte, připojte se a sdílejte Díky vestavěným technologiím Wi-Fi® a NFC můžete nejlepší fotografie sdílet během sekundy. Buďte kreativní s obrazovými efekty Není třeba stahovat software pro úpravy, fotoaparát má k dispozici řadu různých režimů, které vdechnou obrazu nový nádech.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS