.

Sháníte český návod k fotoaparátu UWAY VH400HD?

UWAY VH400HD – český návod

Předtím, než uvedete svůj foťák UWAY VH400HD do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku UWAY VH400HD obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod UWAY VH400HD

Pokud se nám nepodaří český návod k digitálnímu fotoaparátu UWAY VH400HD dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Digitální fotoaparát UWAY VH400HD – informace

UWAY VH400HD návod, fotka

  • český návod k výrobku UWAY VH400HD vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Uway > Digitální fotoaparáty

základní info o UWAY VH400HD
cena od 5190 Kč

UWAY VH400HD popis, recenze, obchody

Recenze a poradna UWAY VH400HD
Parametry UWAY VH400HD
Obchody s produktem UWAY VH400HD

Fotopast UWAY VH400HD. Fotopast UWAY VH400HD Fotopast je automatické digitální zařízení, které je určené pro záznam fotografií nebo videa ve dne i v noci. Fotopast je aktivována spuštěním PIR čidla, a to v okamžiku, kdy je zaznamenán pohyb člověka nebo zvířete (s tepelnou stopou) v zorném poli snímače. Je nejen ideálním pomocníkem pro mapování pohybu zvěře, ale také skvělým nástrojem pro zabezpečení objektů a při ostraze. Veškeré fotografie a videa jsou uloženy na SD kartě fotopasti. Fotopast je konstruována tak, aby eliminovala nežádoucí pohyby v zorném poli. Čidlo fotopasti nepracuje pouze na základě záznamu pohybu, ale zároveň na základě teplotních změn. Díky tomu nedojde ke spuštění např. při pouhém pohybu větví způsobeném poryvem větru. Fotopasti jsou v činnosti pouze, když se v jejich okolí někdo pohybuje. Když jejich senzor zaznamená pohyb, udělá přístroj sérii snímků se sekundovým odstupem dle konkrétního nastavení. Ve fotopastech se používá tzv. PIR detektor neboli infračervené pohybové čidlo. Fotopast je vybavena také pro focení za tmy, a to pomocí neviditelného záblesku (osvětlení větším množstvím infračervených diod). V tomto případě jsou pak záznamy černobílé. Samotný záznam je možno pořídit ve formě fotek, ale také videa. Fotky lze pořizovat ve formátu „JPG“, videa nejčastěji ve formátech „AVI“. Parametry fotopasti UWAY VH400HD Přísvit: Neviditelný, 940 nm Rozlišení: 6 Mpx Displej: 2" True Color TFT Dosah přísvitu: 21 metrů Detekce pohybu: 18 metrů Zabezpečení heslem Přehrávání videa Napájení: AA (8)/DC Port Max. velikost SD karty: 32 GB Rychlost spouště: až 0.2 s Čeština Video: HD kvalita, max. 60 sekund Zabezpečte svou nemovitost či mapujte pohyb zvěře pomocí fotopasti. Je opatřena pohybovým čidlem a neviditelným přísvitem pro focení v noci.

Recenze UWAY VH400HD

UWAY VH400HD manuál

UWAY VH400HD uživatelská příručka

UWAY VH400HD pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS