.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Xiaomi Mi5c 3GB/64GB?

Xiaomi Mi5c 3GB/64GB – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Xiaomi Mi5c 3GB/64GB do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Xiaomi Mi5c 3GB/64GB obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Xiaomi Mi5c 3GB/64GB

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Xiaomi Mi5c 3GB/64GB dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Xiaomi Mi5c 3GB/64GB – informace

Xiaomi Mi5c 3GB/64GB návod, fotka

  • český návod k výrobku Xiaomi Mi5c 3GB/64GB vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Xiaomi > Mobilní telefony

základní info o Xiaomi Mi5c 3GB/64GB
cena od 8666 Kč

Xiaomi Mi5c 3GB/64GB popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Xiaomi Mi5c 3GB/64GB
Parametry Xiaomi Mi5c 3GB/64GB
Obchody s produktem Xiaomi Mi5c 3GB/64GB

ZDARMA: Rukavice na dotykový displej v ceně 499 Kč Xiaomi Mi5c Oblíbenou řadu Xiaomi Mi5 doplňuje další model s označením Mi5C. Ten přináší hned několik zlepšení a inovací. V první řadě se dočkal modernějšího designu a luxusní konstrukce z kovu, která zaujme na první pohled. Xiaomi poprvé také použilo vlastní čip, díky čemuž je dosaženo skvělého výkonu i dlouhé výdrže na jedno nabití. Samozřejmostí je pak špičkově odladěný systém Android, čtečka otisků prstů či kvalitní 12MPx fotoaparát. Překrásná kovová konstrukce Řada Mi5 se vždy chlubila luxusní konstrukcí a ani u modelu Xiaomi Mi5c tomu nebude jinak. Celokovová konstrukce dává vědět, že se jedná o prémiový smartphone se vším všudy. Hrany smartphonu jsou příjemně zaobleny, což nejen skvěle vypadá, ale také zajišťuje pohodlí při užívání smartphonu. Chybět nemůže ani čtečka otisků prstů, která je umístěna v domácím tlačítku. Skvělý displej s Full HD rozlišením Základem dnešních mobilních telefonů je dotykový displej - Xiaomi MI5c nabídne 5,15" chloubu s Full HD rozlišením. Díky IPS technologii je barevné podání úchvatné a pohled na displej si zamilujete. Samozřejmostí je skvělá čitelnost na slunci i odolné tvrzené sklo, které ubrání displej od poškrábání. Výkonný čip přímo od společnosti Xiaomi Smartphonem Xiaomi Mi5c se čínská společnost zařazuje po bok hrstky největších výrobců mobilních telefonů na světě, kteří nestojí jen za samotnou výrobou telefonů, ale vyvíjí si i vlastní procesor a čip. V tomto smartphonu se zákazníci mohou těšit na zbrusu nový a moderní čip Surge S1. Ten nabídne 8 výkonných jader a špičkový grafický akcelerátor Mali-T860MP4. Díky tomu si uživatelé mohou užívat hraní náročných 3D titulů a reakce telefonu bleskové. Dostatek prostoru pro Vaše data Xiaomi Mi5c nabídne již v základní verzi 3 GB paměti RAM a 64GB vnitřní úložiště. Díky tomu lze spouštět najednou spousty aplikací i hrát náročné herní tituly. Díky prostornému úložišti můžete telefon používat ke skladování všech možných dat - obrázků, hudby i filmů. Místa bude vždy dostatek. Výbavu doplňuje podpora DualSIM, tedy běh dvou SIM karet současně.

Xiaomi Mi5c 3GB/64GB manuál

Xiaomi Mi5c 3GB/64GB uživatelská příručka

Xiaomi Mi5c 3GB/64GB pdf

86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS