.

Sháníte český návod k mobilnímu telefonu Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global?

Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global – český návod

Předtím, než uvedete svůj mobilní telefon Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod výrobku Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global

Pokud se nám nepodaří český návod k mobilnímu telefonu Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Mobilní telefon Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global – informace

Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global návod, fotka

  • český návod k výrobku Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global vám ze zákona musí přibalit prodejce
  • výrobce a řada: Xiaomi > Mobilní telefony

základní info o Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global
cena od 11490 Kč

Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global
Parametry Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global
Obchody s produktem Xiaomi Mi6 6GB/64GB Global

Rok 2017 si budou fanoušci mobilních technologií pamatovat - přinesl totiž jedinečný smartphone Xiaomi MI6, který nabídne - stejně jako předchůdci vlajkové řady Mi - bezkonkurenční hardware a výbavu. Tím se zařadil na vrchol mezi nejlepší smartphony světa. Špičkový 5,15" Full HD displej, extrémně výkonný čip Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM s až 128GB vnitřním úložištěm či 12MPx fotoaparát s optickým zoomem. To vše dokresluje dokonalost.   Překrásná modrá barva prozradí, že má člověk v rukou luxusní klenot bez kompromisů. Kombinace tvrzeného skla v přední i zadní části a kovu vypadá fantasticky a Xiaomi Mi6 se promění v jeden z nejhezčích smartphonů na trhu. Tvrzené sklo je na rozdíl od většiny konkurence zaobleno nejen po stranách, ale také v horní a spodní části, což jen luxus dokresluje. A to není vše - telefon nabídne ochranu proti stříkající vodě, díky čemuž se nemusíte bát používat telefon v extrémnějších podmínkách. Připravena je i luxusní verze s keramickými zády.   Xiaomi MI6 převyšuje svou konkurenci také v oblasti fotoaparátu - v zadní části se nachází hned dva 12MPx snímače, které spolupracují. Díky tomu jsou výsledkem nádherné fotografie rovněž za horších světelných podmínek. Nevídaným benefitem je 2x optický zoom, díky kterému lze zachytit detailnější momenty než kdy dříve. Xiaomi Mi6 vyniká i v případě natáčení videa - co si užít nádherné záběry rovnou ve 4K rozlišení? Nechybí ani optická stabilizace obrazu.   Pod kapotou se skrývá to nejlepší, co současný mobilní trh nabízí. O výkon se postará 8jádrový čip Snapdragon 835, který v kombinaci s 6GB RAM pamětí vytvoří v současné době nejvýkonnější kombinaci na světě. Žádná náročná 3D hra nemůže Xiaomi MI6 zaskočit, stejně tak je prostředí systému Android 7 bleskové a plynulé. Pro Vaše data je připraveno až 128GB vnitřní úložiště. Výbava dále nabídne moderní USB-C konektor, NFC, přesnou GPS i baterii s kapacitou 3000 mAh.
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


43 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS