Sháníte český návod k mikrofonu Beyerdynamic MVK 930?

Beyerdynamic MVK 930 – český návod

Předtím, než uvedete svůj mikrofon Beyerdynamic MVK 930 do provozu, pročtěte si pozorně český návod k použití, abyste předešli zbytečným nesnázím. Český návod k Beyerdynamic MVK 930 obsahuje důležité informace pro bezpečnou obsluhu, pro instalaci a pro ošetřování spotřebiče.

Objednat návod Beyerdynamic MVK 930

  • Pokud vyplníte tento formulář, pokusíme se pro vás návod v českém jazyce dohledat. Nevlastníme žádnou databázi návodu, při svém hledání vycházíme pouze z veřejně dostupných zdrojů informací.
  • Správce osobních údajů Jan Brokeš se sídlem Pičín 29, PSČ 262 25 IČ: 74558129 zpracovává v rámci poskytnutí plnění ze smlouvy Vaše následující osobní údaje – více si přečtěte zde.
Pokud se nám nepodaří český návod Beyerdynamic MVK 930dohledat, nabídneme vám návod k nejbližšímu modelu, cizojazyčnou podobu návodu či vrácení peněz zpět na bankovní účet, a to do 2 pracovních dní

Beyerdynamic MVK 930 – informace

    • český návod k výrobku Beyerdynamic MVK 930 vám ze zákona musí přibalit prodejce
    • výrobce a řada: Beyerdynamic mikrofony
  • cena Beyerdynamic MVK 930: 1 850 Kč

Beyerdynamic MVK 930 základní info
nejlepší cena

Beyerdynamic MVK 930 popis, recenze, obchody

Recenze a poradna Beyerdynamic MVK 930
Parametry Beyerdynamic MVK 930
Obchody s produktem Beyerdynamic MVK 930

Mikrofon Beyerdynamic MVK 930 - návod, manuál, příručka

Recenze Beyerdynamic MVK 930

Beyerdynamic MVK 930 manuál

Beyerdynamic MVK 930 uživatelská příručka

Beyerdynamic MVK 930 pdf

Propojovací kabel Beyerdynamic MVK 930Propojovací kabel pro připojení mikrofonní kapsle CK 930 k předzesilovači CV 900.Popis:• 3mO značce Beyerdynamic: Počátky firmy... celá specifikacePropojovací kabel Beyerdynamic MVK 930Propojovací kabel pro připojení mikrofonní kapsle CK 930 k předzesilovači CV 900.Popis:• 3mO značce Beyerdynamic: Počátky firmy Beyerdynamic se datují do roku 1924, kdy zakladatel firmy, Eugen Beyer začal v Berlíně konstruovat a vyrábět reproduktory pro ozvučení kin.Zlomovým okamžikem pro vývoj jeho firmy byl rok 1937, kdy na trh uvedl první dynamická sluchátka na světě s typovým označením DT 48. Šlo o inovátorské řešení podání akustického signálu v uzavřeném prostředí, odizolovaném od vnějších rušivých efektů místnosti a okolí. Toto řešení se zachovalo prakticky bezezměn až do současnosti, změny zaznamenaly pouze použité materiály. Dalším krokem kupředu byl vývoj dynamického moderátorského mikrofonu M19, který se stal na dlouhá léta standardem v německých rozhlasových studiích a zajména ve státní "Reichsrundfunkgesellschaft".Šedesátá léta přinesla další vývojářský úspěch firmy, první bezdrátový mikrofon „Transistophone". Následoval obrovský úspěch modelu M88 (nyní se vyrábí v modernizované variantě M88TG). Ten byl nejenom jedním z nejvyhledávanějších mikrofonů mezi umělci těchto let, ale stal se i vítězem ve výběrovém řízení pro ozvučení první oficiální návštěvy britské královny Alžběty v Austrálii. Nato se historicky první turné skupiny Beatles po Německu odehrávalo za exkluzivní asistence mikrofonu typu E1000. O další historický převrat se postaralo vývojové oddělení firmy Beyerdynamic uvedením prvního z nové řady páskových mikrofonů M500, čímž dalo vědět světu, že páskové mikrofony mohou být dostatečně odolné a spolehlivé i pro náročný provoz při ozvučování koncertů.Po roce 1970 byly asi nejvýznamnějšími produkty kvadrofonní sluchátka DT204, první elektrostatická ET1000 a špičková dynamická sluchátka DT880. Sluchátka DT770 a DT990 se vyznačovala frekvenčním průběhem vhodným nejenom pro audiofily, ale i pro kritický studiový poslech při nahrávání i při mixu. Společně se studiovým kondenzátorovým mikrofonem MC740, který je vybaven devítipolohovým přepín
86 %

návodů dohledáme v českém jazyce.
V ostatních případech vracíme peníze.


123 minut

je průměrná doba dohledání u varianty EXPRESS